Як визначити назву квітки. розпізнати назва квітки по фотографії.

Багато людей знаходять для себе хобі, яке дозволяє їм розслабитися і відпочити після роботи. У когось це музика, танці і вишивання хрестиком, а у когось - квіти. Складно уявити найбільш простий спосіб прикрасити вашу квартиру, ніж покупка домашніх рослин. Єдина проблема полягає в тому, що буває нелегко визначити, як називається той чи інший квітка.
Інструкція
1
Для того щоб куплений або отриманий в подарунок квітка не зів'яв, а радував вас своїм цвітінням, необхідно правильно за ним доглядати. Перед цим дізнайтеся назва цієї рослини. Зробити це досить просто.
2
В тому випадку, якщо ви вирішили купити квітку самостійно, запитаєте про його назву і характеристиках продавця. Можливо, він навіть зможе дати вам кілька корисних порад по догляду за рослиною. Коли вам дарують квіти в горщиках, подивіться на його дно. Найчастіше виробник залишає спеціальні наклейки, на яких дана коротка інформація по даному рослині.
3
Якщо удача вам не посміхнулася, займіться пошуками назви квітки самостійно. Для цього візьміть спеціальну енциклопедію домашніх рослин і перегорніть її. Якщо ви не знайшли схожого квітки, спробуйте знайти потрібну інформацію в мережі Інтернет. Швидше за все, ви зможете знайти не тільки фотографії цієї рослини, а й інформацію про його походження, темпах росту і т.д.
4
Для того щоб розширити свої пізнання, почитайте відповідний розділ на спеціальному форумі квіткарів. Тут же ви можете задати ваші запитання, проконсультуватися і попросити допомоги. З цією метою зареєструйтесь на сайті і трохи почекайте.
5
В тому випадку, якщо вам не вдалося розпізнати назва квітки, зробіть його фотографію, зайдіть в найближчий квітковий магазин і запитайте у продавця-консультанта. Навіть якщо він не зможе відповісти на запитання, у нього є можливість перевірити рослина по каталогу товарів.
6
Як би там не було, особливо екзотичні рослини обов'язково повинні привернути увагу професійних разводчіков квітів і флористів. Так що спробуйте відшукати телефон або електронних адресу такої людини і відішліть йому фото вашого нового зеленого друга.
7
Не варто витрачати час на прочитування величезних статей про ті чи інші рослини. Відразу починайте з пошуку фотографії того квітки, який найбільше схожий на ваше домашнє рослина.