Як грати на аккустической гітарі.

Гітара є одним з найпопулярніших інструментів в світі не тільки через хорошого звучання, але і завдяки простоті освоєння. Буквально за два місяці можна навчитися повноцінно грати акордами, а потім - майже до безкінечності удосконалювати навички.
Інструкція
1
Скачайте або купіть самовчитель. Найкориснішим для новачків стане «Самовчитель гри на шестиструнної гітарі » Дмитра Агеєва. Він хороший тим, що включає в себе докладні відеоуроки, що демонструють кожну вправу, і при цьому - написаний дуже логічно і послідовно. З його допомогою ви зможете навчитися не тільки основний техніці гри акордами, а й складним прийомам, які використовують віртуози.
2
Начините з вправ для правої руки. Звичайно, в музичній школі навчання почали б з теорії, але в такому підході існує два мінуси: по-перше, ви не відразу побачите практичні результати, а по-друге - знання теорії може виявитися не потрібно. Тому, починайте відразу з легких переборовши по струнах правою рукою. Це можуть бути 5-3-2-1-2-3-5, 4-3-2-3-1-3-2-3 або інші, список яких легко знайти в інтернеті. Подібні початкові вправи дозволять вам навчитися відчувати струни і більш менш освоїтися з інструментом.
3
Приступайте до повноцінних переборам, коли права рука відчує себе впевнено. «Полноценнность» виразиться в тому, що виначнете затискати лівою рукою струни на певному ладах (відстані між металевими порожками), щоб складати повноцінні мелодії. Однією з найлегших і корисних для новачків мелодій є «Циганочка», яка зажадає, можливо, кілька днів для освоєння, але добре натренує вас.
4
Після освоєння декількох переборовши приступайте до вивчення гри акордами. При цьому, починайте з найпростіших, «відкритих» акордів і не засіжіватесь Надолю над вправами по їх «переставлених». Паралельно ви почнете відпрацьовувати «бій» - власне, гру правою рукою по всіх струнах відразу - і, як тільки він почне виходити, можете переходити до гри конкретних пісень. Поступово, з ростом навику і фортеці пальців, переходите до прийому баре.
5
Приділіть особливу увагу вокалу. Складно назвати хорошим гітаристом людини, яка не може аккомпоніровать собі і красиво заспівати в дружній компанії. Базовий навик, який вам знадобиться - потрапляння в ноти - можна розвинути просто смикаючи за будь-яку струну на будь-якому ладу і намагаючись потрапити в один тембр з витягнутим звуком. Більш складні моменти ви освоїте з часом, і їх краще дізнатися особисто у досвідчених вокалістів.
Зверніть увагу
Не варто перевантажувати себе - 2-3 годин гри в день більш ніж достатньо.