Як зрозуміти, Яка твоя робота. Як відчути роботу.

Проблема самовизначення стоїть гостро не тільки для школярів і випускників ВНЗ, а й для працюючих людей. Щоб знайти роботу мрії, перш за все, необхідно визначитися з трьома основними складовими: власними здібностями, захопленнями і системою цінностей.
Інструкція
1
Перелічіть ваші захоплень і хобі. Визначтеся, ніж вам подобається займатися найбільше. Це може бути читання книг і газет, ведення свого блогу, подорож, бізнес, наукова діяльність.
2
Підготуйте і напишіть список своїх професійних навичок і здібностей. Виберіть з цього списку 5-7 основних якостей, спираючись на свій власний досвід. Наприклад, це можуть бути навички документообігу, вміння працювати в команді, самостійне ведення проектів, дисциплінованість, почуття відповідальності, знання спеціальних програм, творча робота, вміння виступати перед публікою.
3
Складіть список професій, які можуть вам підійти. Спирайтеся на свої знання та захоплення. Наприклад, якщо вам подобається читати, і ви володієте навичками документообігу, то вам може підійти робота бібліотекаря. Якщо любите спілкуватися з людьми - подумайте про професію менеджера з продажу. Чи не акцентуйте свою увагу тільки на престижних і високооплачуваних професіях, інакше ризикуєте мати «модну», але нелюбиму спеціальність.
4
Дізнайтеся про кожній професії якомога більше. Знайти потрібну інформацію можна в спеціалізованих журналах і газетах, на інтернет-сайтах, в інтернет-спільнотах. Постарайтеся познайомитися з реальною людиною, яка досяг успіху в цікавій для вас професії. Дізнайтеся у нього плюси і мінуси, подумайте, як буде розвиватися ваша кар'єра в цій області.
5
Напишіть список своїх вимог до роботи вашої мрії. Виберете найважливіші з них і відмовтеся від тих, які не настільки істотні.
6
Визначте, чи підходите ви під вимоги, висунуті до даної професії за освітою, психологічним якостям, здоров'ю.
7
Подумайте над тим, який графік роботи вас би задовольнив. Специфіка деяких спеціальностей полягає в тому, що доведеться працювати змінами.