Як залити маску в Фотошопі чорним кольором.

Використання масок шарів в « фотошопі » може знадобитися в різних ситуаціях, наприклад, при заміні схожих елементів. Скажімо, людських облич. Проте на самому початку роботи потрібно пофарбувати маску в чорний колір, тобто зробити її непрозорою.
Вам знадобиться
  • - Русифікована версія Adobe Photoshop СS5
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і відкрийте в ньому яке-небудь зображення: «Файл»> «Відкрити»> виберіть файл> «Відкрити».
2
У нижньому правому куті програми знайдіть вікно «Шари» (якщо воно відсутнє, натисніть F7), виберіть у ньому вкладку "Шари" і зробіть подвійне клацання по фону. У вікні відразу натисніть «Ок». Тим самим ви перетворите фон в шар під назвою «Шар 0». Ви можете додати йому якесь більш звучну назву, але в нашому випадку це не настільки важливо.
3
Натисніть кнопку «Додати шар-маску», яка знаходиться в нижній частині вкладки «Шари» і зображена у формі квадрата з гуртком посередині. Поруч з картинкою «Шаруючи 0» з'явиться емблема шару-маски у вигляді білого прямокутника. Перемикання між самим шаром і його маскою здійснюється за допомогою простого кліка, а активний елемент обрамляється невеликої рамкою.
4
Переконайтеся, що активовано шар-маска та натисніть Ctrl + Backspace. Тим самим ви заллєте маску, яка є на даний момент переднім планом документа, умовно чорним кольором , але робоча область забарвиться фонової сіточкою. Якщо вам потрібно деактивувати маску, натисніть на її емблемі правою кнопкою миші і в меню клікніть «Вимкнути шар-маску».
5
Щоб надати масці певну форму, виберіть інструмент «Пензлик» і зафарбуйте необхідну область. Колір зафарбовування за замовчуванням встановлений білим, але якщо вибрати синій, червоний, зелений та ін., Він перетвориться в один з відтінків сірого, а це, в свою чергу, вплине на прозорість відображення маски.
6
Щоб знову зробити маску непрозорою, можна використовувати два інструменти. Перший - пензлик, але встановити колір зафарбовування чорним. Другий - «Ластик» (гаряча клавіша - латинська E, перемикання між суміжними інструментами - Shift + E).
7
Щоб зберегти плоди ваших праць, натисніть «Файл»> «Зберегти як»> виберіть шлях, вкажіть у полі тип файлів JPEG (якщо це підсумковий результат) або PSD (якщо ви ще збираєтеся працювати над цим проектом)> « Зберегти ».