Як зробити з динамічного ip зовнішній.

Потреба зробити зовнішній IP-адресу динамічним, тобто змінюваним, може з'явитися, коли ви завантажуєте інформацію з сервера, на якому задіяний контроль підключень і завантажень з однієї адреси. Сервер «дізнається» ваше підключення і забороняє подальше закачування. Щоб обійти цю заборону, треба міняти зовнішній адресу з кожним підключенням - тут допоможе використання проксі-сервера, який виступатиме посередником між вами і сервером завантаження.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Щоб зробити IP адреса комп'ютера в мережі зовнішнім, потрібно провести декілька налаштувань, які повністю змінять IP. Відкрийте браузер і в рядку пошуку введіть «проксі-сервер». Не всі проксі-сервера надають безкоштовні послуги. Про необхідність заплатити вам повідомлять на сайті проксі-сервера. Вибирайте самі, тому що можна використовувати і платні, і безкоштовні проксі.
2
Знайдіть бажаний сервер-посередник в інтернеті. Наприклад, на сайті http://proxy-besplatno.com/викладений довгий список різних проксі-серверів інших країн. Зверніть увагу на поля таблиці - в них вказані необхідні параметри серверів. Кожен день список поповнюється. Ви можете переглянути всі проксі і вибрати найбільш швидкі.
3
Відкрийте вікно налаштувань вашого браузера. В програмі Opera потрібні нам настройки ви знайдете в меню, в розділі Settings, пункт Preferences. У вікні налаштувань знайдіть з лівого боку пункт Network і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Натисніть на кнопку Proxy Servers в верхній частині вікна. Також варто відзначити, що у вас опера може бути російською мовою, тому пункти меню будуть виглядати дещо іншим чином.
4
У вікні заповніть поля, використовуючи дані знайденого раніше проксі-сервера. Ім'я сервера складається з цифр, розділених на чотири блоки точками. Також вам буде потрібно порт проксі-сервера. Натисніть «Ok» і закрийте вікно налаштувань. Перевірте підключення до інтернету. Якщо доступу немає, значить, ви вибрали неробочий проксі-сервер. Спробуйте ввести інший.
5
Використовуючи проксі-сервера, можна обдурити сайти, що мають свої забобони стосовно того, з якої країни йде запит користувача. Деякі сайти не дають скачувати файли, якщо ви не належите до певного регіону. В цілому можна сказати, що за допомогою проксі сервера можна повністю змінити IP адреса.