Як відключити приховані файли. Як відключити приховування прихованих файлів.

В операційній системі є функція включення і відключення показу прихованих файлів. Також можливе приховувати захищені системні файли . У різних операційних системах Windows, цю функцію можна включити і відключити.
Інструкція
1
Відключити відображення прихованих файлів і папок в операційній системі Windows ХР можна двома способами. Відкрийте будь-яку папку. На панелі верхнього меню виберіть пункт меню «Сервис», далі «Властивості папки». Діалогове вікно відкриється на вкладці «Загальні». Перейдіть на вкладку «Вид».
2
В полі «Додаткові параметри» перегорніть список вниз. Знайдіть пункт «Приховані файли і папки». Поставте значення на потрібному пункті - «Не показувати приховані файли і папки», «Показувати приховані файли і папки». Якщо вам потрібно відобразити всі приховані файли , рекомендується також зняти галочку з пункту «Приховувати захищені системні файли (рекомендується)». Далі натисніть кнопки «Застосувати» і «Ок».
3
Також ви можете відкрити «Властивості папки», натиснувши на меню «Пуск», у правому стовпці «Панель управління» і далі пункт «Властивості папки». Якщо у вас класичний вид меню «Пуск», натисніть на «Пуск» - «Налаштування» - «Панель управління» - «Властивості папки».
4
В системі Windows Vista і Windows 7 зайдіть в будь-яку папку. У верхньому меню виберіть пункт «Упорядкувати». У випадаючому меню натисніть «Параметри папок і пошуку». Вікно відкриється на вкладці «Загальні». Перейдіть на вкладку «Вид». Прокрутіть скролінг вниз і поставте галочку на потрібному варіанті.
5
Якщо ви розбираєтеся в комп'ютерах краще рядового користувача, ви можете змінити цю функцію в значеннях системного реєстру. Для цього натисніть на «Пуск» - «Виконати». Наберіть команду regedit. Відкриється вікно «Редактор реєстру».
6
Вам необхідно змінити три параметри. Перший параметр Hidden знаходиться в гілці: HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerAdvanced.
7
Другий параметр CheckedValue знаходиться в гілці: HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerAdvancedFolderHiddenSHOWALL.
8
Третій параметр SuperHidden знаходиться в гілці: HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerAdvanced.
9
Щоб показувати приховані файли вам потрібно присвоїти всім параметрам значення 1. Щоб відключити показ прихованих файлів і папок потрібно присвоїти значення 0.
Відображення прихованих файлів і папок в комп'ютерах, що працюють під управлінням ОС Windows версії 7, може знадобитися користувачеві при виконанні різних процедур сервісного характеру або усунення певних проблем. Включення цієї функції не вимагає спеціальної підготовки або залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск». Перейдіть в пункт «Панель управління» і розкрийте посилання «Оформлення та персоналізація».
2
Розгорніть вузол «Властивості папки» і перейдіть на вкладку «Вид» діалогового вікна властивостей. Застосуйте прапорець в рядку «Показувати приховані файли, папки і диски» в каталозі «Додаткові параметри» і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
3
Використовуйте інший метод включення функції відображення прихованих файлів і папок. Для цього розкрийте посилання «Мій комп'ютер» і натисніть кнопку «Упорядкувати». Вкажіть пункт «Параметри папок» в спадному меню і перейдіть на вкладку «Вид» в діалоговому вікні.
4
Застосуйте прапорець на полі "Показувати приховані файли, папки і диски» в каталозі додаткових параметрів і підтвердіть обрану дію, натиснувши кнопку OK.
5
Для того щоб відключити функцію відображення прихованих файлів і папок, необхідно повернутися в головне системне меню «Пуск» і знову перейти в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Оформлення та персоналізація» і розгорніть вузол «Властивості папки».
6
Скористайтеся вкладкою «Вид» в діалоговому вікні та знайдіть у списку додаткових параметрів рядок «Показувати приховані файли, папки і диски». Зніміть прапорець з знайденого поля і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
7
Зверніть увагу на те, що виконання всіх перерахованих вище процедур увазі наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера. Корпорація Microsoft не рекомендує включати функцію відображення прихованих файлів і папок з міркувань безпеки, хоча при проведенні деяких процедур ця функція необхідна.