Як збільшити розмір іконок на робочому столі.

Сучасні відеокарти та монітори створюють дуже якісне графічне зображення, що дозволяє розмістити на робочому столі сотні різних ярликів. Якість зображення, звичайно, справа хороша, але що робити, якщо картинка настільки якісна, що не завжди можна розібрати шрифт ярликів і самі значки? Операційна система Windows 7 надає широкі можливості настройки параметрів робочого стола.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Щоб збільшити розмір іконок на комп'ютері, тобто на робочому столі в операційній системі, натисніть кнопку «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління ». У вікні «Панелі управління» знайдіть розділ «Оформлення». Якщо такого пункту немає, в лівому верхньому куті натисніть на вкладку «Переключитися до класичного вигляду».
2
В розділі «Оформлення» натисніть на пункт «Екран», що знаходиться у верхній частині вікна. Відкриються настройки графічного представлення операційної системи. Також можна відкривати дане меню і іншим способом. Натисніть правою клавішею миші по робочому у столу. Натисніть на вкладку «Властивості» в контекстному меню.
3
Зверніть увагу на відкриту сторінку, озаглавлену як «Зручність читання з екрану». Саме тут ви можете збільшити розмір іконок робочого столу, а також шрифт написів під ними. Система пропонує три варіанти - невеликий (встановлений за замовчуванням), середній і великий. Виберіть по черзі два пункти - середній і великий, і вирішіть, який з варіантів вам більше подобається.
4
Позначте свій вибір і натисніть кнопку «Застосувати». Оцініть зміни робочого стола, згорнувши всі вікна. Ви також можете змінити розмір шрифту, якшо по пункту «Інший розмір шрифта» і вибрати необхідний масштаб символів. В цьому розділі знаходяться також настройки дозволу екрану робочого столу, колірні схеми, калібрування кольорів, параметри заставки і зміна фонового малюнка робочого столу. Експериментуйте з налаштуваннями і задайте свій режим оформлення.
5
Якщо у вас в подальшому виникнуть які-небудь проблеми з дозволом екрану або іконок на робочому столі комп'ютера, ви можете все поміняти аналогічним чином. Пробуйте різні варіанти. Також в даному меню можна переглянути деякі параметри встановленої відеокарти.