Як відзначити день миру.

Дата святкування міжнародного Дня світу різниться в різних країнах. Деякі відзначають це свято під час весняного рівнодення, тобто 20 - 21 березня. Інші ж зазначають День світу 22 квітня. В залежності від дати проведення дещо відрізняється сенс свята і приурочені до цієї події заходу.
Інструкція
1
У свято Дня світу , що відзначається в березні, обов'язково повинен дзвонити дзвін світу . До кінця ХХ століття подібні дзвони були встановлені більш ніж в 20 країнах. Їх дзвін змушує людей задуматися про трагедії, які випали на частки народів Землі, закликає берегти мир і життя на планеті.
2
День світу , що проводиться 22 квітня, присвячений збереженню життя. У таке свято можна провести в колективі бесіду про необхідність збереження дерев, чистого повітря і води для кожної людини. Особливо такі бесіди корисні в навчальних закладах серед підростаючого покоління. Було б непогано розповісти вашим слухачам, як вони своїми силами можуть допомогти природі.
3
Витратьте хоча б пару годин свого часу і влаштуйте суботник. Раніше 22 квітня святкували День народження Леніна, і народ добровільно виходив на прибирання і приводив прилеглу територію в порядок. Чому б вам не зібратися групою однодумців і не очистити від сміття найближчий до вас парк або сквер.
4
Згідно відомій приказці, кожна людина повинна побудувати будинок, посадити дерево і виростити сина. Посадкою дерев найкраще зайнятися в День світу . Кінець квітня - вдалий час для висаджування рослин - земля вже не промерзла, світловий день достатньої довжини, та й температура повітря вночі не опускається до згубного для молодих пагонів значень. Не важливо, посадіть ви дерево у себе у дворі, або організованою групою засіє майбутній парк або лісосмугу. У будь-якому випадку, це буде ваш маленький, але дуже важливий внесок у збереження природи.
5
Однак природі необхідно допомагати не тільки раз на рік. Найчастіше люди починають нове життя з якої-небудь важливої для них дати. В День світу ви можете пообіцяв не смітити на вулицях, завжди прибирати за собою сміття, коли ви йдете на пляж або вирушаєте на пікнік. Дотриманням цих нескладних норм ви надасте величезну послугу Землі.