Як перемогти зневіру.

Церква відносить зневіру до смертних гріхів і, можливо, не дарма. Адже людину оточують дивовижні речі і явища, не звертати уваги на які і не відчувати насолоду і справді найжорстокіший гріх, з яким потрібно боротися.
Інструкція
1
Не робіть вигляд, що у вас все добре. Зізнайтеся самому собі в тому, що у вас поганий настрій.
2
Не замикайтеся в своєму похмурому депресивному світі, намагайтеся в цей час спілкуватися з близькими для вас людьми. Обов'язково вимовити кому-небудь з друзів - вам стане легше. Не відмахується від проблем інших людей, намагайтеся їм співпереживати. Людина, яка приймає близько до серця чужі проблеми, легше переносить своє горе.
3
Не лежіть вдома на дивані, займайтеся фізичною працею, спортом. Під час виконання навантаження у людини виробляються ендорфіни - гормони радості. Однак в якості спорту не підійде неспішна ходьба. Розмірені кроки будуть сприяти тому, що ви ще глибше загрузнете у своїх невеселих думках. Необхідно вибирати такі вправи, під час виконання яких у вас не буде часу думати.
4
Відновлюйте гармонію всередині вас шляхом наведення порядку зовні. Зробіть прибирання в квартирі, приберіть на своєму робочому місці, купіть пару квітів у горщиках або нову скатертину. Якщо вам буде подобатися простір навколо вас, сумні думки відступлять. Крім того, ваші домашні та колеги будуть вдячні вам за підтримку краси, а їх подяку, в свою чергу, підніме вам настрій.
5
Намагайтеся відволікатися від похмурих думок. Не відмовляйтеся від запрошень на вечірки. На роботі йдіть з головою в розроблювані проекти. Відвідуйте танці, в транспорті читайте книги (найкраще гумористичні) або газети з анекдотами, слухайте голосно музику. Сумним думкам не залишиться місця у вас в голові.
6
Висипайтеся. Пам'ятайте, що ранок вечора мудріший і лягайте спати раніше. На ранок ви будете почувати себе набагато краще, а важкий настрій випарується з настанням нового дня.
7
Якщо зневіру не відступає, не дайте йому перерости в депресію. Не соромтеся звернути до фахівця і перемогти зневіру в ході групової або індивідуальної психотерапії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AabKHSFBtdY