Як підключити два комп'ютера до інтернету wi-fi. підключення 2 комп'ютера до інтернету вай-фай.

Сучасні технології дозволяють підключати навіть стаціонарні комп'ютери до бездротових точок доступу Wi-Fi. На жаль, для цього потрібна наявність певного обладнання.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор;
  • - 2 Wi-Fi адаптера.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили створити власну бездротову мережу, то вам буде потрібно Wi-Fi маршрутизатор. Для підключення стаціонарних комп'ютерів до Wi-Fi мережі рекомендують використовувати Wi-Fi адаптери. Ці пристрої бувають двох типів: зовнішні і внутрішні. Придбайте два адаптера і маршрутизатор.
2
Підключіть Wi-Fi маршрутизатор до електромережі. З'єднайте з портом WAN (Internet, DSL) цього обладнання кабель підключення до інтернету . Один з комп'ютерів з'єднайте з портом LAN (Ethernet), використовуючи для здійснення даного з'єднання мережевий кабель.
3
Відкрийте інструкцію до Wi-Fi маршрутизатора і знайдіть у ній первісний IP-адресу пристрою. Якщо у вас немає інструкції, то відвідайте офіційний сайт виробника даної моделі маршрутизатора і з'ясуйте це значення там.
4
Увімкніть комп'ютер, підключений до Wi-Fi маршрутизатора. Відкрийте браузер і введіть в його адресний рядок IP пристрої для входу в меню налаштувань.
5
Відкрийте меню WAN (налагодження мережі). Змініть параметри цього меню. При введенні необхідних значень використовуйте поради фахівців технічної підтримки провайдера.
6
Відкрийте меню Wireless Settings (Налаштування Wi-Fi). Створіть точку доступу Wi-Fi, ввівши її ім'я (SSID), пароль (password) і вказавши види безпеки і радіоканалу. Збережіть змінені настройки. Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор.
7
Підключіть Wi-Fi адаптер до другого комп'ютера. Встановіть програмне забезпечення і драйвери для даного обладнання. Активуйте пошук бездротових мереж. Підключіться до створеної вами точці доступу.
8
Вимкніть перший комп'ютер від маршрутизатора. Повторіть алгоритм, описаний в попередньому кроці, налаштовуючи даний комп'ютер.
Корисна порада
Необов'язково купувати Wi-Fi адаптери з підтримкою функції створення точки доступу. Цей параметр вам не буде потрібно.