Як полюбити вчитися. скарга на школу.

Дуже складно полюбити те, що ви самі не вибирали. Тому в питанні вибору освіти треба бути якомога більш категоричним і відстоювати своє право на освіту в тій сфері, яка вам цікава. Тиск може відбуватися з боку батьків або однолітків, з ним потрібно навчитися справлятися. Другою проблемою на шляху до успішного утворення є власна лінь ...
Інструкція
1
Знайдіть стимул для того, щоб вчитися. Ви повинні полюбити не процес навчання, а ту мету, яку вам дозволить досягти це навчання. Наприклад, практично неможливо вивчити іноземну мову, якщо у вас немає до цього мотивації. Знайдіть свою мотивацію, вона повинна бути максимально конкретною. Наприклад, ви збираєтеся виїхати з Росії в іншу країну, виходьте заміж за іноземця, вам доручили перевести книгу або статтю або на роботі з'явилися обов'язки, пов'язані з перекладом текстів.
2
Оберіть педагога, який вам цікавий. Іноді авторитет педагога може серйозно стимулювати учня в навчанні. Для цього спробуйте зблизитися з викладачем, який вам цікавий. Дізнайтеся про нього більше, як про людину, спробуйте подружитися. Ніколи не йдіть вчитися до педагога, якого не поважаєте або чий досвід не здається вам цінним.
3
Знайдіть приклад для наслідування. Якщо ви хочете стати архітектором, знайдіть професіонала в цій справі, чиї роботи здадуться вам шедеврами. Почніть займатися з метою стати настільки ж великим архітектором, як цей чоловік.
4
Сконцентруйтеся на тому, що тільки освіта може гарантувати вам успішне майбутнє. Освіта - одна з найцінніших речей у житті. При цьому не так важливо, де ви навчаєтесь: в університеті, коледжі або на курсах крою та шиття. Все, що ви можете зробити своїми руками, створити в своїй уяві і завдяки отриманим знанням, допоможе вам вести самостійне життя.
5
З освіченою людиною завжди є про що поговорити. Якщо ви хочете мати цікавих друзів, ніколи не переставайте вчитися чогось нового і більше читати. Крім того, будь-які інтелектуальні зусилля (у тому числі навчання нової діяльності) стимулює роботу мозку, відповідно, людина стає тим розумніша, чим більше він вчиться.
6
Ніколи не знаєш, які навички знадобляться в житті. Тому не лінуйтеся і відкривайте для себе нові види творчої діяльності. Навчіться в'язати, писати пісні, вивчите іноземну мову, напишіть книжку - все це рано чи пізно з простого хобі перетворитися на професію.
7
Вчіться разом з друзями. Наприклад, виконуйте разом домашні завдання, готуйтеся до іспитів і перевірочним. Займіться спільним науковим дослідженням. Будь-яка справа в компанії друзів піде швидше.
8
Займіться самоосвітою. Іноді проблеми в навчанні виникають через те, що людині складно увійти в освітню систему. Деяким складно знаходити спільну мову з педагогами. Щоб подолати всі ці проблеми, багато часу приділяйте самоосвіти. Можливо, займаючись наодинці з собою, ви зумієте відчути смак до навчання.
Зверніть увагу
Вмійте відмовлятися від розваг. Навчіться перебувати наодинці з собою і ці години присвячувати самоосвіті.
Корисна порада
Вчіться тільки тим речам, які по-справжньому захоплюють вас. Не варто йти на поводу у бажання батьків і продовжувати професійну династію, якщо у вас немає схильності до сімейної справи.