Як зібрати журавлика.

Журавлик з паперу - всесвітньо відомий символ щастя. За японською легендою, якщо людина збере тисячу паперових журавликів, він може загадати бажання, і воно неодмінно збудеться. Заради цього варто постаратися і освоїти мистецтво орігамі.
Вам знадобиться
  • - папір.
Інструкція
1
Збірка журавлика починається з базової форми орігамі - «квадрата». Для того щоб зробити цю форму, візьміть аркуш паперу квадратної форми, зігніть його по вертикалі і горизонталі, а потім розігніть назад.
2
Складіть лист по діагоналі, загніть правий кут отриманого трикутника на лівий, потім розправте верхній трикутник в квадрат.
3
Переверніть деталь на зворотну сторону і розправте кут в квадрат. Базова форма, над якою ви надалі будете працювати, готова.
4
Тепер вам потрібно розсунути з боків шари паперу і зробити наступні згини: загніть і розігніть правий і лівий краю, потім зігніть і розігніть верхівку вашої фігури. Після цього виконайте те ж саме з зворотною стороною.
5
Дбайливо підніміть верхній шар ромба і загніть його догори, натиснувши для цього з боків фігури. Переверніть заготовку на іншу сторону і зробіть те ж саме.
6
А тепер раздвигайте з боків шари паперу і загинайте до центру боки вашого майбутнього журавлика . Переверніть вийшла фігуру на іншу сторону і виконайте ті ж операції.
7
Розсуньте паперові шари з боків майже готового журавлика і загніть вгору гострі краї фігури. Натисніть з боків - від цього фігура вирівняється.
8
Тепер ви можете відігнути в різні боки дзьоб і хвіст паперового журавлика . Загніть ніс набік, розправте птахові крильця. Можете злегка надути саморобку. Ваша фігурка в техніці орігамі готова.
Корисна порада
Якщо ви хочете зробити кольорових журавликів орігамі, варто уважно поставитися до вибору паперу. Найчастіше в магазинах продається одностороння кольоровий папір. Зроблений з неї журавлик буде виглядати не дуже привабливо. Найкраще використовувати або білу, або кольорову двосторонню. Також існує спеціальний папір для оригамі - «ками». Її перевага в тому, що вона не прямокутної, а квадратної форми.