Як зняти нарощені волосся. Як зняти нарощені волосся в домашніх умовах відео.

Кожна дівчина хоче виглядати красиво і ефектно. Один з таких способів - нарощені волосся , але їх термін носіння - 3-5 місяців, далі потрібно знімати, давати волоссю відпочити. Це можна зробити в салоні, але не завжди виходить у нього прийти. У такому випадку цю процедуру слід зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • - маска для волосся;
  • - рослинні олії;
  • - гель для зняття кератинових капсул;
  • - щипці для випрямлення волосся.
Інструкція
1
Щоб зняти нарощені волосся самостійно, можна використовувати маску для волосся або рослинне масло, воно буде виконувати роль розчинника кератінових капсул. Нанесіть рясно масло або маску на капсули, які з'єднують нарощені волосся , потримайте на волоссі якомога довше, а потім дуже акуратно вичісуйте волосся щіткою з натуральною щетиною.
2
В кожному спеціалізованому магазині можна купити спеціальну рідину, яка розчиняє кератинові капсули, або замовити її через інтернет. Нанесіть масло на капсули, добре втерся. Почекавши 20 хвилин, використовуйте маску для сухого волосся і почекайте ще 20 хвилин. Після цього можна полежати хвилин 15 в гарячій ванні, що дозволить капсулам краще розм'якшитися. Знімайте волосся акуратно, а капсули, які не піддалися, розплавте щипцями, витерши кератин розчинником для капсул.
3
Якщо ви нарощували волосся холодним методом, то процедура зняття у вас не займе багато сил і часу. Капсули протягом 4 місяців втрачають свою склеюючою силу, з цього вам буде потрібно рідина для зняття. Нанесіть її на місце кріплення і гарненько розчешіть волосся .
Зверніть увагу
Якщо у вас кріплення кератіновимі капсулами, то при знятті нарощених волосся ви можете помітити деяку кількість і власного волосся. У цьому немає нічого страшного, так як ще під час шкарпетки деякі волосся випадає.
Корисна порада
Так як рідні волосся зношуються, то бажано проробити відновлює терапію і тільки після цього проводити повторне нарощування. Краще використовувати жирні маски для пошкодженого волосся, які володіють відновлюють функціями, а також на цей час забути про лаки, пінках, мусах для волосся і намагатися висушувати волосся тільки природним шляхом, щоб зайвий раз не пересушити.
Нарощування волосся вже давно увійшло в моду. Це дійсно виглядає досить красиво і ефектно, але іноді виникають такі ситуації, коли нарощене волосся необхідно зняти. У салоні така послуга коштуватиме досить дорого, тому можна спробувати зняти волосся і вдома.
Інструкція
1
Купіть в аптеці або в спеціалізованому магазині (наприклад, в перукарському магазині, які зазвичай є у великих торгових центрах) гель для зняття нарощеного волосся. З його допомогою кератинові капсули можна зняти легко і без особливих втрат. Вибирайте засіб строго для свого типу волосся, щоб їм в підсумку не нашкодити. Не купуйте найдешевше засіб, воно може зіпсувати вам волоси.Намажьте гель на волосся і втирайте його кілька секунд. Потім нанесіть на волосся будь-яку поживну маску, залиште її хвилин на двадцать.Залезьте в гарячу ванну і полежіть у ній деякий час. Незабаром кератинові капсули почнуть розм'якати, тоді просто зніміть їх з волосся. Ця процедура обійдеться вам куди дешевше і принесе куди менше шкоди, ніж аналогічна процедура в салоні.
2
Роздобудьте де-небудь або придбайте спеціальні щипці для зняття нарощених волос.Нанесіте на волосся оливкова або реп'яхову масло.После цього зверху нанесіть маску для сухого волосся (ви можете замінити її дуже жирної сметаною, якщо під рукою немає маски). Через деякий час візьміть щипці для зняття нарощеного волосся і акуратно зніміть з їх допомогою волосся.
3
Для цього способу вам теж будуть потрібні спеціальні щипці. Крім цього придбайте спеціальний розчинник кератину. Полийте їм капсулу з нарощеної прядью.Раздробіте размягчнним капсулу за допомогою щипців. Пасмо легко спаде.
Корисна порада
Після застосування будь-якого з описаних способів обов'язково сходіть до фахівця. Нехай він перевірить, наскільки сильно пошкоджені ваше волосся і підбере необхідні відновлюють і живильні маски у відповідності зі своїми спостереженнями.