Як зробити костюм гнома.

Гноми - народ веселий і заможний. Тому якщо ви вирішили прийняти образ одного з цих щасливчиків, економити не можна. Особливо на фантазії.
Інструкція
1
Костюм гнома складається з декількох елементів: сорочки, жилетки, штанців, ковпака і гольфов.Рубашка підійде будь-яка, бажано щоб вона була однотонна і з широкими рукавами. Тоненькою мотузочкою підперізувалися її на рівні талії. Це надасть одягу додатковий обсяг.
2
Поверх сорочки надягаємо жилетку. Краще яскраву, наприклад червону, жовту або синю. Якщо у вашому гардеробі такий ще немає, то жилетку нескладно зшити самостійно, скачавши викрійки в інтернет або підглянувши в журналі.
3
Далі червоні штанці. Вони обов'язково повинні бути вище коліна. Для цього можна купити готові бриджі або обрізати або просто підвернути старі штани. Збоку по лінії шва можна пришити дзвіночки або бантики - тоді гном буде більш ошатний. Під бриджі надягаємо колготи, гольфи або гетри в широку горизонтальну смужку.
4
Взуття підійде абсолютно любая.Далее один з самий важливих елементів - ковпак. Можна використовувати новорічну шапку Санта-Клауса, попередньо накрохмалити її. Також ковпак неважко змайструвати з картону, надавши листу форму конуса. Головний убір прикрашаємо бантиком з дзвіночком або бубонцем, щоб усі знали про наближення гнома. Образ гнома готовий!
5
Але чи не здається вам, що чогось не вистачає? Вірно, який же гном без бороди! Цей важливий елемент можна купити, позичити в діда морозу або знову ж зробити самостійно. Головне, не шкодуйте вати! Чим борода довша, тим ваш гном багатшими. І на завершення вручаємо гному маленький червоний мішечок на довгій палиці і паперовий ліхтарик - костюм готовий!