Як подивитися розмір папок.

Дізнатися загальний обсяг простору, займаного містяться в папці файлами на якомусь фізичному або віртуальному диску в вашому комп'ютері не складно. Для цього можна скористатися стандартним менеджером файлів операційної системи. В ОС Windows такою програмою є провідник.
Інструкція
1
Запустіть провідник, скориставшись призначеним йому поєднанням «гарячих клавіш» WIN + E (російська літера У). Крім цього способу є й інші - наприклад, клацнувши правою кнопкою миші ярлик «Мій комп'ютер», можна вибрати у випадаючому контекстному меню пункт «Провідник». А можна просто двічі клацнути цей ярлик або вибрати в головному меню на кнопці «Пуск» пункт «Виконати», ввести команду explorer і натиснути клавішу Enter.
2
Перейдіть до папки, розміри якої треба визначити, послідовно розкриваючи каталоги в лівій панелі провідника. Добравшись до потрібної папки, клацніть її і в рядку стану побачите сумарний розмір всіх зберігаються тут файлів. Рядок стану розміщується у нижній кромки вікна менеджера файлів. Якщо у вашому провіднику вона не відображається, то розкрийте в його меню розділ «Вид» і клацніть пункт, який так і названо - «Рядок стану». Зверніть увагу на те, що число в рядку стану вказує розмір тільки файлів цієї папки, не беручи до уваги наявність або відсутність вкладених каталогів.
3
Клацніть правою кнопкою миші іконку цієї папки в лівій панелі провідника, якщо папка містить укладені каталоги, і ви хочете дізнатися їх сумарний розмір. В випав контекстному меню виберіть саму нижню рядок - «Властивості». Відкриється окреме віконце властивостей папки, де на вкладці «Загальні» (відкривається за замовчуванням) в рядку «Розмір» ви і побачите загальна вага всіх файлів цієї директорії разом з вагою файлів у всіх вкладених папках. Крім загальної ваги тут можна дізнатися і загальна кількість файлів і вкладених папок.
Корисна порада
В рядку стану провідника можна побачити і розмір залишку вільного простору на диску, де розміщена папка.