Як вибрати стиль по фігурі. підібрати стиль по фігурі для чоловіків.

Людини зустрічають по його одежинці. Розуміючи це, ми прагнемо до того, щоб виглядати в очах оточуючих получше. Тому час від часу відвідуємо магазини і вибираємо щось своє з того достатку, що нам пропонують. Що ж носити, щоб виглядати модно і красиво? Як вибрати той стиль , який підходить саме нам, адже віяння моди, на жаль, не враховують індивідуальних особливостей фігури.
Інструкція
1
Формуючи свій гардероб, ви повинні визначити, якого стилю в одязі віддаєте перевагу. Основні стилі - класичний, діловий і спортивний, але є ще кілька десятків різних стилів, які з'явилися в останні роки, завдяки невичерпній фантазії дизайнерів. Постарайтеся скористатися порадами подруг, які в цьому розбираються, або, найкраще - порадами професійного стиліста, який може створити ваш особливий стиль .
2
Якщо ви сумніваєтеся, чи підходить вам та чи інша модель, колір або фасон, експериментуйте. Пройдіться по магазинах, можливо, і переміряйте різні варіанти одягу. Коли ви все побачите на собі і будете точно знати, що вам йде, а що ні, рішення про конкретний стилі буде прийнято неодмінно.
3
Жіночі фігури ділять на кілька типів, які схематично представлені у вигляді букв. Відповідно до типу фігури вибирають той чи інший стиль .типа Н - рівні по ширині плечі і стегна, плоскі сідниці і слабо виражена талія. Таким жінкам пропонують підбирати одяг з акцентом на верхню частину фігури і ноги. Хитрість у тому, щоб візуально збільшити стегна і груди, після чого талія буде здаватися менше размером.Тіп Х - вузька талія, пишні груди і круті стегна. Такі пропорції - заповітна мрія багатьох жінок, але щоб виглядати чудово, акцент в одязі слід робити на таліі.Тіп А - неширокі плечі, невеликі груди, великі стегна і тонка талія. Основне завдання при пошуку одягу для жінок такого типу - привернути увагу до плечей і зоні декольте.Тіп О - великі груди і живіт. При такій фігурі вам рекомендується вибирати одяг так, щоб погляд оточуючих приковували ваші обличчя, шия, груди або ноги і відвернути увагу від середньої частини тела.Тіп V - широкі плечі, вузькі талія і груди і відсутність рельєфних сідниць . В цьому випадку ви не повинні привертати увагу до плечей, але ваше головне достоїнство - тонка талія і ноги.
Корисна порада
Намагайтеся купувати і одягати тільки те, що вам йде, а не тому, що це модно.