Як давати дитині "Пірантел". пирантел для дітей.

Пірантел - лікарський препарат для лікування і профілактики глистових інвазій. Уже з 6 місяців цей препарат можна приймати дітям. Пирантел володіє широким спектром дії і лікує ентеробіоз, аскаридоз, некатороз і анкілостомідоз. У педіатричній практиці ліки використовується у вигляді суспензії і таблеток.
Інструкція
1
Дозування пірантелу залежить від віку, маси дитини, виду та тяжкості інвазії. Ліки можна приймати в будь-який час доби незалежно від прийому їжі.
2
Для лікування аскаридозу і ентеробіозу пирантел призначають у розрахунку 10-12 мг на 1 кг маси тіла дитини. Тобто на 10 кг ваги - 125 мг пірантелу. Приймати однократно.Ребенку віком 6-24 місяці дайте 0,5 мірної ложечки суспензіі.Детям від 2 до 6 років - цілу мірну ложку суспензіі.Детям від 6 до 12 років можна приймати або суспензію, або таблетки. Суспензію дайте 1-2 мірні ложки, в таблетках це 1-2 таблетки по 125 мг.Старше 12 років - 3 таблетки по 125 мг або 3 мірні ложечки суспензії.
3
При анкілостомідозі вищевказані дози давайте протягом 3-х днів поспіль.
4
Для лікування некатороза Пірантел дають дітям протягом 2 днів. Доза розраховується - 20 мг пірантелу на 10 кг маси ребенка.Ребенку 6-24 місяці давати по 1 мірній ложці суспензіі.Деткам від 2 до 6 років - по 2 мірних ложечки суспензіі.Детям 6-12 років давати по 2-4 таблетки по 125 мг або в суспензії - 2-4 мірні ложкі.Старше 12 років - 6 таблеток по 125 мг або 6 мірних ложечок суспензії.
5
Для профілактики повторного зараження проведіть ще один курс лікування через 3 тижні. Строго дотримуйтесь правил особистої гігієни і лікуєте одночасно всіх членів сім'ї.
Зверніть увагу
При застосуванні пірантелу у дітей можливий розвиток побічних ефектів. • Порушення сну, слабкість, головний біль, запаморочення. • Підвищення загального білірубіну в крові, алергічний дерматит. • Спазми кишечника, диспепсія, порушення апетиту, послаблення стільця.
Корисна порада
Пірантел не можна застосовувати дітям молодше 6 місяців, при підвищеній чутливості до препарату та при печінкової недостаточності.Пірантел не приймають разом з левомізолом, щоб не збільшувати його токсична дія. Піперазин знижує антигельминтное дія пірантелу.