Як організувати купання папузі.

Ваш пернатий улюбленець, звичайно, сам по собі моторошний чистюля і без кінця чистить свої чудові пір'ячко. Але, проте, його цікавість здатне призвести до різних комічним наслідків, усувати які, можливо, доведеться за допомогою ванни. Отже, як спокутувати папуги ?
Інструкція
1
Поставте перед ним миску з водою. Можна придбати спеціальну ванночку в зоомагазині, а можна обійтися не надто глибокою тарілкою. Птах дуже любить купатися і сама. Тому з радістю візьметься за розвагу. Тільки приберіть папір в сторону, так як папуга буде шумно розхлюпувати воду і струшуватися.
2
Або влаштуйте тварині аналогічну ванну в піску. Знову ж таки, стежте, щоб при цьому було не шкода розсипати пісок.
3
Заженіть птицю в клітину і віднесіть клітку в ванну. Попередньо приберіть з клітки корм. Увімкніть душ і влаштуйте тварині не дуже сильний і в міру теплий «дощик».
4
Якщо вихованець дійсно сильно забруднений, то тоді загорніть його в марлю і обережно посадите його в миску з теплою водою. Температура води повинна бути близько 40 градусів. Сильнозабруднені місця протріть все тієї ж марлею. Можна додати у воду трохи дитячого шампуню, але в цьому випадку після обов'язково сполосніть птицю таким же чином у звичайній воді. Висушіть папуги , обтерев його марлею.
5
Або наберіть воду в пульверизатор. Тільки обов'язково гарячу, але не окріп. Можна додати у воду настої різних трав, таких як ромашка або лопух. Після такої ванни перо птиці буде особливо блискучим. Обприскали, дайте птахові обтруситися і підсохнути. І так потрібно повторити рази два-чотири, залежно від ступеня забрудненості папуги .
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що купати птицю, поки їй не виповнилося три місяці або поки не пройде ювенільний линька, не можна. До цього періоду в неї ще не зміцніло перо, і ви легко можете промочити всього папуги, чим викличете переохолодження і хвороба птиці. І обов'язково стежте за температурою приміщення при купанні. Уникайте протягів і холоду. Дайте птахові як слід висохнути, перш ніж відкриєте кватирку або включите кондиціонер.