Як читати натальну карту.

Кожен з нас хоч раз цікавився своїм майбутнім, читав гороскопи або навіть звертався за допомогою до ворожок і екстрасенсів. Що ж насправді відбувалося на зоряному небі в момент вашого народження можна дізнатися за допомогою натальной карти. Її складання можна довірити астрологу-професіонала або зайнятися цим самостійно за допомогою інтернету.

Інструкція
1

На натальной карті зображується положення планет сонячної системи, видиме з конкретної точки земної кулі. Планети - це окремі лінії на зодіакальної кола, кожна з них символізує свій вид енергії, що впливає на ті чи інші особистісні якості людини.

2

Поверх знаків зодіаку накладають мережу з дванадцяти будинків. Перший відповідає сонцю, другий місяці, що залишилися дістаються іншим планетам. Кожна планета може перебувати в своєму будинку, будинку ворога, будинку друга або поза домом. В залежності від того, куди вона потрапить визначаються сфера діяльності, оточення, кар'єра, сім'я, здоров'я народженого в зазначену дату.

3

На карті відображені 5 стихій (вогню, води, металу, землі, дерева), що відповідають за психічне та емоційне здоров'я. Ця інформація допомагає уникнути стресу і перевантаження. Наприклад, якщо ви бачите, що стихія води повністю покриває ваш день, не варто приймати серйозних рішень, призначати важливі зустрічі. Необхідно дочекатися більш нейтрального положення енергетичних полів. А якщо в цей день крім води на вашій карті присутня стихія дерева - боятися нічого - воно поглине всю вологу, і ви оголить успіх. Так, періодично спостерігаючи за розташуванням зірок і планет на натальной карті, можна дізнатися про те, коли вас чекає підвищення по службі, удача в справах або навіть справжня любов.