Як приклеїти термострази.

Стрази вже давно і міцно увійшли в моду. Сьогодні з їх допомогою роблять кришталеві татуювання, стрази використовуються в макіяжі, в манікюрі, в прикрасі одягу та аксесуарів. Щоб урізноманітнити улюблену річ виблискуючими стразами, не обов'язково шукати предмет одягу або сумочку з підходящим візерунком в магазині - ви можете приклеїти стрази в потрібному порядку на будь-яку річ самостійно.
Інструкція
1
Переведіть на матеріал обраний малюнок. Зробити переказ можна різними способами - наприклад, якщо ви вже придумали рисунок самі, нанесіть його на тканину спеціальним маркером, який згодом віддаляється з тканини при пранні. Перед тим, як малювати на матеріалі, накидайте ескіз малюнка на папері, щоб не помилитися.
2
Також перенести зображення на тканину можна за допомогою прозорої кальки. Накладіть кальку на зображення і скопіюйте його, після чого помістіть кальку на м'яку поверхню і проколіть контур зображення голкою по всьому периметру.
3
Кальку з отворами перемістіть на тканину і зафарбуйте контур малюнка Кравецьким крейдою. Через отвори від голки крейдяний порошок потрапить на тканину, і у вас буде новий готовий контур.
4
Стрази можна приклеювати різними способами, і вкрай поширеними є термоклеевие стрази. На їх підставу завдано спеціальний клей, який починає плавитися при тепловій дії, тому для приклеювання таких страз вам буде потрібно праска.
5
Під тканину підкладіть папір або фольгу, а регулятор температури праски встановіть на щадний режим (шерсть або шовк). Якщо ви впевнені у високій якості куплених стразів, можете використовувати для приклеювання режим гарячого відпарювання.
6
Стрази розмістіть по контуру малюнка в потрібному порядку, накрийте спеціальним матеріалом для прасування тонких тканин і, злегка притискаючи їх праскою, утримуйте його дві-три секунди на кожному місці. Тривалість витримування праски залежить від розміру страз - чим більше стрази, тим довше потрібно прогрівати клей.
7
Не натискайте на праска занадто сильно, інакше, клей виступить по краях стрази, а самі кристали можуть розколотися, якщо вони неякісно зроблені. Коли все стрази будуть приклеєні, остудіть виріб.
8
При пранні вироби в майбутньому завжди вивертайте річ навиворіт і періть її при температурі не вище 60 градусів. Якщо ваші термострази покриті перламутром, температура не повинна перевищувати 40 градусів. Для того щоб стрази трималися довше, прати річ найкраще вручну.