Як отримувати зарплату більше.

Дихайте глибше - вам належить нелегка розмова з роботодавцем про прибавку до зарплати. Як не допустити помилок в ході такої бесіди? Що слід врахувати при зверненні до начальника по такому, прямо скажемо, дражливого питання, як збільшення оплати вашої праці?
Інструкція
1
Зберіть усі необхідні документи, що підтверджують факти належного виконання вами обов'язків протягом тривалого часу (досвід роботи на одному місці). Важливі будуть і документи, що доводять ваше пряма участь в успішних проектах, виконання суміжних трудових обов'язків (не на шкоду основним), факти притягнення до компанії вигідних і надійних клієнтів. До документально підтвердженими фактами прикладіть по можливості приблизні розрахунки того прибутку, який отримала організація в результаті вашого плідної участі в її роботі.
2
Виберіть відповідний час для звернення до керівництва з цього питання. Найкраще, якщо це буде період безпосередньо по завершенні якого-небудь проекту, в якому ви взяли діяльну участь. Запишіться до начальника на прийом з особистих питань або безпосередньо зверніться до нього в момент закінчення проекту з пропозицією поговорити в найближчому майбутньому про ваш внесок у роботу цієї компанії.
3
При бесіді з начальником обов'язково враховуйте стиль спілкування з ним. Якщо керівнику подобаються попередні позитивні зауваження про роботу під його початком, про перспективи компанії, заздалегідь підготуйте відповідну промову. Якщо ж шеф - противник таких марнослів'я, прямо переходите до питання про надбавку до платні.
4
Відрепетируйте те, що збираєтеся сказати керівництву. На «генеральний прогін» вашої промови запросіть близьких родичів і оцініть їх реакцію. Попросіть та їх оцінити ваші слова з точки зору переконливості. Якщо вони вважатимуть ваш спіч недостатньо аргументованим, подумайте, які ще ваші заслуги перед компанією гідні згадки.
5
Адекватно оцініть свій вклад в роботу організації при розрахунку надбавки до зарплати. Якщо ви будете просити збільшення платні в кілька разів, можливо, начальник просто не сприйме ваше прохання всерйоз.
6
Після викладу інформації про ваші заслуги перед компанією і вказівки зразкового рівня бажаної зарплати дайте начальнику помізкувати про вашу пропозицію, не робіть поспішних заяв на кшталт «ну, якщо ні, то наступного разу». Якщо керівник скаже, що йому потрібно порадитися з цього питання з іншими посадовими особами, запитаєте про точні терміни подібного узгодження.
7
Підготуйтеся до того, що відповідь на ваше прохання може бути негативним. Попросіть начальника обґрунтувати його відмову в підвищенні зарплати. Якщо він не може збільшити її розмір на ту суму, про яку ви його просите, запропонуйте йому виробити підвищення в 2 і більше етапів протягом найближчих декількох місяців. У тому випадку, якщо в компанії відкрилася підходяща вам вакансія, яку ви можете отримати з підвищенням на посаді, осведомьтесь про плани керівництва. Цілком можливо, що начальство буде не проти, якщо цю посаду займете ви.
8
Після закінчення бесіди обов'язково подякуйте керівника, незалежно від її результатів і не забудьте сказати про те, як ви цінуєте свою роботу в цій компанії.