Як зменшити ріст волосся на обличчі.

Нерідко у жінок виникає така проблема, як поява занадто помітних волосся на обличчі, що доставляє моральний дискомфорт. Це може бути викликано різними причинами, тому й способи усунення проблеми теж різні.
Інструкція
1
Найчастіше причиною зростання волосся на обличчі може бути підвищений рівень тестостерону (чоловічих гормонів), який може бути спровокований хворобами надниркових залоз. Як правило, порушення роботи ендокринної системи, крім появи небажаних волосся , проявляється в ожирінні, підвищеному артеріальному тиску. При наявності таких ознак потрібно негайно звернутися до ендокринолога. Він зможе виявити захворювання і призначити ефективне лікування, яке допоможе зупинити зростання волосся на обличчі.
2
Ще однією частою причиною підвищення рівня чоловічих гормонів можуть бути гінекологічні захворювання, зокрема полікістоз яєчників. Якщо при наявності помітних волосся на обличчі також спостерігається порушення менструального циклу (нерегулярність або рясність), то потрібно звернутися до гінеколога.
3
Активне зростання волосся на обличчі може бути спровокований прийомом деяких медикаментів, таких як кортизон і преднізолон та інших лікарських препаратів, що відносяться до кортикостероїдів. Після завершення прийому медикаментів послідує і зменшення зростання волосся на обличчі.
4
Якщо лікарями не були встановлені захворювання, то, ймовірно, зростання волосся виник в результаті генетичної схильності. У такому випадку необхідно вдаватися до різних косметичних процедур. Наприклад, можна проводити знебарвлення волосся . Для цього використовують розчин перекису водню або Пергідролевая спирт. При регулярному використанні ці засоби сприяють витончення, ламкості і освітленню волосся , що робить їх практично непомітними.
5
Також можна користуватися депіляторні кремами, призначеними спеціально для видалення волосся на обличчі. Як правило, виробники випускають креми, які мають властивість поступово уповільнювати зростання волосся при регулярному застосуванні.
6
Болючим, але дає тривалий ефект способом видалення і зменшення зростання волосся є воскова епіляція. При виривання волосся ков пошкоджується корінь, що сприяє зростанню більш тонких і слабких волосся , або часткового припинення зростання . Можна вдатися до салонної процедурою - електролізу, який руйнує волосся яние цибулини. Для досягнення стійкого ефекту необхідно щомісяця проводити процедуру протягом року чи двох.