Фенечки з ниток: Як навчитися їх плести. навчитися плести фенечки серце з ниток.

Красиві і яскраві фенечки , сплетені вручну з ниток, зроблять ваш вигляд індивідуальним і оригінальним, а також стануть прекрасним подарунком для родичів і друзів.
Інструкція
1
Якщо ви хочете привернути увагу до свого прикрасі, спробуйте сплести фенечку з кольорових смужок з бахромою. Візьміть шість білих ниток муліне довжиною по 30 см кожна, а також підготуйте велику кількість коротких відрізків муліне різних кольорів.
2
Довжина кожного відрізка повинна складати близько 15 см. Пучок білих ниток закріпіть на м'якому нерухомому підставі (наприклад, на спинці дивана) за допомогою англійської шпильки, зав'язавши на кінці вузлик і залишивши хвостик для зав'язування фенечки .
3
Візьміть короткий відрізок нитки будь-якого кольору - наприклад, жовтого - і закріпіть її кінчик скотчем на робочій поверхні. Обв'яжіть крайню зліва білу нитку жовтої ниткою, сформувавши одинарний вузол.
4
Потім послідовно обв'яжіть одинарними вузлами другу, третю, п'яту і шосту нитки. Дійшовши до кінця, кінець кольоровий нитки відріжте так, щоб зліва і справа залишилися два кольорових хвостика.
5
Тепер візьміть нитку іншого кольору і повторіть попередні дії - також закріпіть її кінчик скотчем зліва від фенечки і послідовно обв'яжіть всі шість білих ниток, а потім відріжте кінчик , відступивши від краю фенечки невелику відстань. Чергуйте нитки різних кольорів, формуючи різнокольорові смужки з вузликів.
6
Затягуйте всі вузлики однаково, щоб фенечка виглядала акуратно. Доплетіть фенечку до потрібної довжини, а потім акуратно подрежьте ножицями бахрому зліва і справа, роблячи її однакової ширини. На передньому і задньому кінцях фенечки заплетене косички з білих ниток, щоб вийшли зав'язки.
7
Готову фенечку можна носити з будь-яким одягом - вона підійде до більшості стилів, як до молодіжного, так і до спортивного. Залежно від стилю одягу такий браслет можна додатково прикрасити підходящими аксесуарами, наприклад, пришити намистинки або наклеїти стрази. Проявіть фантазію, і тоді ваша фенечка буде мати свій неповторний індивідуальний шарм.