Як купувати по кредитці.

Банківські картки Visa Classic і Visa Classic Mini, а також Visa Gold, Visa Platinum - це класичні карти, які дозволяють здійснювати велику кількість розрахункових операцій, отримувати готівкові грошові кошти в банкоматах, а також оплачувати товари та послуги в торгово- сервісних підприємствах (ресторани, кафе магазини тощо). Але і це ще не все. Ви можете також за допомогою банківських карт замовляти товари в інтернеті, по телефону або поштою. Будь-яка з перерахованих карт може бути кредитною.
Інструкція
1
Існує також карта Visa Virtual. Вона призначена виключно для того, щоб люди могли з її допомогою оплачувати товари та послуги в інтернеті. Ця карта є свого роду доповненням до будь-якої існуючої карті (в їх число входять і Visa Electron, а також Visa Instant Issuer). Але для користування картою Visa Virtual її потрібно оформити.
2
Здійснювати покупки в інтернеті можна, завдяки спеціальним кодом. Цей код (CVV2) виглядає як тризначне число. Його призначенням є забезпечення безпеки чиненої операції.
3
На картах Visa Classic і Visa Classic Mini, а також Visa Gold, Visa Platinum цей код розташовується на зворотному боці, на смузі, призначеній для підпису власника картки, рідше - праворуч від цієї смуги. Що стосується карт Visa Virtual, код CVV2 для них стає доступним в момент випуску карти.
4
Щоб справити покупку в тому чи іншому інтернет-магазині за допомогою банківської карти (кредитної в тому числі), спочатку виберіть із запропонованого на сайті інтернет-магазину списку відповідний варіант оплати. Після цього введіть номер і термін дії вашої картки, свої прізвище та ім'я (зверніть увагу на те, що ім'я і прізвище треба записувати латинськими буквами - так само, як і на самій карті), а також код CVV2. Система після здійснення оплати повідомить вам інформацію про результат операції.
5
Більшість інтернет-магазинів вимагає при оплаті товарів і послуг вводити код CVV2 (перевірка коду). Все карти, перераховані на початку статті, за замовчуванням налаштовані на перевірку цього коду. Виходить, що операцію неможливо провести без введення коду CVV2. Проте в деяких інтернет-магазинах введення цього коду не потрібно. Але варто зауважити, що оплачувати товари та послуги за допомогою карти, яка налаштована на перевірку CVV2, буде неможливо.
6
В такому випадку ви можете оформити карту Visa Virtual. Вона дозволить вам проводити в інтернет-магазинах будь-які операції - і вимагають, і не потребують перевірки коду CVV2.
7
Є ще один варіант вирішення проблеми з неможливістю оплати товарів і послуг. Ви можете написати заяву встановленої форми на скасування перевірки CVV2. Зробити це можна в будь-якому відділенні обслуговуючого вас банку. Так ви зможете проводити в інтернет-магазинах операції без перевірки коду CVV2.