Як намалювати якір. Як намалювати морський якір.

Якір завжди вважався не тільки символом мореплавання і кораблів, а й символом захисту і надійності. Ви можете спробувати намалювати справжній корабельний якір, обвитий змією, і використовувати його в якості тематичної символіки або для прикраси будь-яких листівок, колажів і художніх інсталяцій.
Інструкція
1
В основі фігури якоря лежить хрест. Намалюйте дві перпендикулярних один одному лінії, що утворюють хрест, так, щоб горизонтальна перекладина була трохи вище центру довгою вертикальною поперечини.
2
Ваш хрест розділився на чотири сегменти. У верхньому вертикальному сегменті намалюйте невелике коло - він буде вирішений якоря, кільцем, через яке протягають ланцюг. Перекладина повинна проходити вертикальною віссю через центр круга.
3
В нижньому сегменті хреста намалюйте дугу-півколо, центральна точка якої також збігається з віссю хреста. Накидайте навколо вертикальної перекладини хреста згинається лінію, що нагадує зміїні обриси. У нижній частині лінії намітьте обриси голови змії.
4
Більш детально прорисуйте нижню напівкруглу частину якоря - навколо допоміжної лінії прорисуйте його основні контури, а на кінцях лівого і правого гака намалюйте гострі зубчасті наконечники витягнутої форми.
5
Тепер прорисуйте верхню частину якоря, а на кінцях горизонтальної поперечини намалюйте округлі наконечники. Пропрацюйте обриси змії, надайте її тілу обсяг. Усередині верхнього кола намалюйте ще одне коло, формуючи кільце, і всередину кільця помістіть кінчик хвоста змії.
6
Всередині вертикальної частини якоря проведіть вертикальну лінію і деталізуйте голову змії - намалюйте відкриту пащу, очі, язик і зуби. Якоря надайте обсяг за допомогою штрихування, намітьте місця світлових відблисків. Зітріть непотрібні допоміжні лінії. Ваш якір готовий!
Корисна порада
Якщо ви вчите дитину малювати якір, запропонуйте йому взяти аркуш паперу і повторювати нанесення контурів майбутнього якоря за вами. Проговаривайте кожну лінію, щоб малюк зміг запам'ятати послідовність малювання. Ви також можете запропонувати йому розфарбувати готовий малюнок, а також доповнити його іншими об'єктами морської тематики.