Як навчитися малювати візерунки. Як навчиться малювати на нігтях.

Дизайн нігтів - популярна тенденція, яка допомагає жінкам виглядати не тільки охайно, а й оригінально. Красива розпис робить манікюр ще більш витонченим і яскравим, а характер цього розпису може варіюватися залежно від вашого стилю, від заходу, на який робиться манікюр і звичайно, від того, з яким одягом ви будете носити нігті з новим розписом.
Вам знадобиться
  • - лак-основа;
  • - тонка голка;
  • - тонка кисть;
  • - контрастний лак;
  • - базовий лак;
  • - зміцнювальний покриття для малюнка.
Інструкція
1
Навчитися малювати візерунки на нігтях самостійно не так складно, як здається. В першу чергу вам потрібно набратися терпіння, а потім вивчити технологію нанесення візерунків і прикрас на нігті.
2
Для малювання візерунків на нігтях підготуйте лак-основу, тонку голку або тонку кисть, контрастний лак, базовий лак, а також зміцнює покриття для малюнка. За допомогою тонкої кисті або голки ви можете створювати абсолютно різні малюнки, і яскравіше всього виглядатиме візерунок, в якому використовуються лаки, контрастні один одному.
3
Для того щоб нанести малюнок пензлем, пофарбуйте ніготь лаком основного кольору і повністю висушіть його. Після цього умочіть кисть в рідкий лак насиченого контрастного кольору і акуратно нанесіть на ніготь рисунок кінчиком пензля.
4
Якщо ж ви хочете нанести малюнок голкою, чи не просушуйте перед розписом лак-основу - голкою малюють тільки по рідкому лаку. Нанесіть лак-основу товстим шаром на поверхню нігтя, а потім пензликом нанесіть на його поверхню пару крапель контрастного лаку.
5
Кінчиком гострої голки робіть изгибающиеся руху між краплями, змішуючи лак і створюючи орнамент з незвичайними обрисами. Такі візерунки спонтанні і тому красиві.
6
Є багато модних малюнків, які ви можете застосувати до свого манікюру - наприклад, для новорічного або святкового манікюру спробуйте розписати нігті візерунком у вигляді смужок білого, чорного і металевого кольору. Такий манікюр буде холодним. Якщо ви хочете теплий відтінок розпису, використовуйте золотисті та оранжеві тони лаку. Прикрашайте нігті поверх розпису стразами, дрібним бісером, блискітками.
7
Також незвичайного ефекту можна досягти, розписуючи нігті темно-синього або чорного кольору сріблястим або білим лайнером. Поверх малюнка, нанесеного тонким лайнером і підсохлого, нанесіть прозорий захисний лак, щоб візерунок не змащувати, а потім прикрасьте нігті стразами.