Як зв'язати гачком пінетки. Зв'язати пінетки гачком.

Ви хочете пов'язати пінетки для малюка гачком? Це дуже просто, потрібно лише слідувати тим описам, які представлені в даній статті.
Інструкція
1
Найкраще використовувати нитки з дитячого бавовни. Вам знадобитися близько половини мотка ниток в 25 грам (порядку 90 метрів), спиці середньої товщини. Найголовніше - потрібно дотримати приблизні розміри, а який вузький виконувати роботу, якими нитками і яким гачком - це вже не має великого значенія.Начінаем в'язання пінетки з повітряної ланцюжка, довжиною близько 4-5 сантиметрів. Потім в'яжемо навколо неї овал.
2
Продовжуємо підошву пінетки, при цьому робимо рівні заокруглення з одного боку для п'яти, а з іншого - трикутний виступ для носочка. В'яжемо доти, поки довжина підошви не досягатиме 9 сантиметрів.
3
Тепер в'яжемо верхню частину пінетки. Для цього починаємо робити звуження (на п'яті потрібно робити рівномірно, а більшу частину на носку). Висота в'язки приблизно 2,5 сантіметра.Еслі до цього ми пінетки в'язали стовпчиками без накиду, то тепер в'яжемо один ряд стовпчиками з накидом (пінетки потрібно як би «підняти»). Носок при цьому все більше звужуємо, а п'яту потрібно в'язати стовпчиками без накиду. Потім «піднімаємо» перед пінетки, тобто в'яжемо ряд з накидом.
4
Одна ПИНЕТКИ готова. Найскладнішим є зв'язати другу такого ж розміру. В цьому вам допоможуть лінійка або спеціальний метр. Зробіть заміри з першої пінетки, і сміливо беріться в'язати другу. Готові пінетки можна прикрасити по-різному, але при цьому не варто забувати про безпеку малюка. Найкраще взяти еластичне мереживо або тасьму. Якщо ви вирішите використовувати намистинки, то дуже міцно їх пришивайте. Не потрібно використовувати для прикраси гострі брошки та інші небезпечні предмети. Фантазуйте і у вас обов'язково вийти оригінальний подарунок для малюка.