Як навчитися робити оллі на Фінгер.

Оллі - один з найвідоміших трюків у світі скейтбордистів, і виконувати його можна не тільки на справжньому скейтборді, але й на фінгерборді, трюки на якому виконуються за допомогою спритності пальців рук. Оллі - це основа всіх більш складних трюків, тому якщо ви хочете освоїти фінгерборд, витратьте зовсім небагато часу на вивчення цього нескладного дії.
Інструкція
1
Під час Оллі скейтбордист повинен підстрибнути в повітрі разом зі своїм скейтбордом, не відриваючи ступень від поверхні дошки. У випадку з фінгербордом правила залишаються тими ж, тільки роль ніг скейтбордиста гратимуть ваші пальці.
2
Середній палець поставте на хвостову частину фінгерборда трохи навскоси, закриваючи пальцем задні шурупи, а вказівний палець поставте на середину дошки паралельно їй.
3
Відведіть фінгерборд трохи назад, а потім різко з силою клацніть середнім пальцем по хвосту фінгерборда і потягніть дошку вперед і вгору вказівним пальцем. Відривайте фінгерборд від поверхні столу і вирівняйте його в польоті, намагаючись не відривати вказівний палець від поверхні дошки, яка повинна зберегти горизонтальне положення.
4
Навчіться координувати пальці і зберігати баланс дошки, що не гублячи її. Приземляючись, утримуйте пальці на шурупах - вказівний палець поставте на передні шурупи, а середній на задні шурупи.
5
Відточуйте майстерність виконання Оллі , а потім, коли трюк почне виходити, переходите до більш складним і комбінованим трюкам. Спробуйте заплигувати на предмети різної висоти за допомогою Оллі .
6
Також ви повинні навчитися виходити в трюк Оллі в русі - це вийде тільки після того, як ви досконало освоїте стрибки у Оллі з місця.
7
Чим більше ви будете практикуватися, тим краще буде виходити трюк і тим легше вам будуть даватися вивчення комбінованих трюків з проворот в повітрі.
Корисна порада
Для того щоб навчитися робити будь-які трюки на Фінгер, необхідно спочатку вміти виконувати їх в живу. Якщо ви не практикуєте катання на справжньому скейті, тоді ви можете пошукати в інтернеті тематичні статті або ролики, на яких скейтери виконують потрібні вам трюки. Освоївши Оллі, переходьте до більш складним трюкам.