Як розібрати браслет годин. Як розібрати ремінець від годинника.

Найбільш довговічним браслетом для наречених годин є металевий. Він поставляється споживачеві з запасом по довжині. Перед установкою такого ремінця на годинник необхідно його вкоротити під діаметр вашої руки.
Інструкція
1
Для підгону по руці спочатку встановіть браслет на інші годинники, які вам не шкода подряпати. Вони повинні мати ту ж довжину, що і ті години, на які ремінець буде встановлено остаточно. Сторону браслета, яка знаходиться ближче до кришки засувки, зверніть до верху корпусу годин, сторону, що знаходиться ближче до двох складаним планкам - до низу корпусу.
2
Ознайомтеся з пристроєм ремінця. Він складається з ланок і скоб. Щоб вкоротити його на одну ланку, витягнете одну скобу повністю, а у сусідній відігніть тільки одну сторону. Витягнувши потім звільнилося ланка, вставте відігнуту сторону скобу в попереднє ланка і загніте.Для відгинання і загибания скоб використовуйте викрутку, кусачки. Всі операції виконуйте обережно, щоб не тільки не поранитися, але і не подряпати ті частини ремінця, які не видаляються, особливо з лицьового боку.
3
Спробуйте надіти годинник на руку. Якщо вони сильно звисають, видалення однієї ланки виявилося недостатньо. Зовсім невелика провисання говорить про те, що пора завершити укорочення браслета. Робити його тугим не можна, інакше носити годинник буде вкрай незручно.
4
Повторюйте видалення ланок доти, поки провисання браслета на вашій руці буде невеликим.
5
Зніміть ремінець з годин, що використовувалися вами для підгонки його довжини, і переставте на ті години, які збираєтеся носити. Якщо у вас немає спеціального інструменту для зняття браслета с годин, використовуйте невелику стамеску.
6
Якщо ви звикли до шкіряним або пластмасовим ремінцям, навчитеся правильно надягати годинник з металевим браслетом . Надівши годинник на руку, ту планку, яка розташована ближче до кришки засувки, притисніть до неї, потім засувку разом з цією планкою притисніть до залишилася, і зафіксуйте. Якщо на кришці є додатковий фіксатор, закрийте його.
7
Для зняття годин відкрийте фіксатор при його наявності, потім відтягніть до клацання кришку з боку, зверненої до низу годин, і їх можна буде зняти.
Зверніть увагу
Годинник з металевим ремінцем необхідно знімати перед обслуговуванням механізмів і електроустановок.