Як вибрати ім'я для кішки.

Ім'я кішці, як і людині, варто давати один раз і на все життя. Якщо постійно змінювати кличку або використовувати її різні модифікації, то вихованець не навчиться впізнавати своє ім'я і не буде відгукуватися на ваш заклик. Щоб привчити тварину до вибраного імені, називайте його їм тільки в приємні моменти: коли гладите або годуєте.
Інструкція
1
Ім'я має бути звучним і нескладним. По-перше, його має бути зручно вимовляти людям. Якщо господар буде сам спотикатися в кількох поспіль йдуть приголосних або вимовляти ім'я насилу, то кішка не навчиться сприймати свою клічку.Во-друге, варто враховувати особливості сприйняття звуків котячими. Відзначено, що кішки добре запам'ятовують імена з одного-двох складів. Тому довгі клички варто скорочувати. Ваш вихованець швидко почне відгукуватися на поклик, якщо в ньому будуть свистячі і шиплячі літери. Адже недарма «хвостатих» кличуть розкотистим «киць-киць». Включіть в ім'я такі літери, як С, Ш, Щ, Ж, Ч, З. Ці звуки привертають увагу кішки. Швидко запам'ятовуються імена закінчуються на І, наприклад, Дольчі.Но не варто включати в ім'я поєднання «КС». Щоб незнайома людина не міг підманити кішку, якщо вона втече з дому. З цією ж метою не рекомендується називати вихованців поширеними котячими кличками, такими, як Мурка, Дуся, Ліка.
2
Як правило, породистий кошеня, потрапляючи в новий будинок, вже має ім'я, дане йому в розпліднику і вписане в родовід. Це звичайно довгі, в два-три слова, клички, що звучать на іноземний лад. Британським короткошерстим дають англійські імена, перським і сіамським - восточние.Вовсе не обов'язково будинку кликати вихованця цими гучними і громіздкими кличками. Придумайте зручне і приємне скорочення, а повним ім'ям користуйтеся тільки на виставках.
3
Багато господарів вірять, що імена у кішок, як і у людини, закладають особливості характеру і навіть визначають долю. У це можна вірити або не вірити, але не дивуйтеся потім, якщо кішка, названа на честь богині Афіни, буде любити дряпатися, а Соня - спати цілими днями.
4
Втім, саме від уже помічених особливостей тварини можна придумати і кличку. Для непосидючій Анфіса, для грайливої Масяня, для гордої Клеопатра (скорочено Клепа). Кличка може відображати і зовнішній вигляд «мугикаючи», особливо її окрас. Димка, Пантера, Сніжок, Шеррі, Пінкі говорять про колір пітомца.В відповідальний момент вибору імені господарі закликають на підмогу і знаки зодіаку, і нумерологію, і відомі літературні твори, в яких фігурують тварини. В іменах використовуються назви місяців, географічні назви, імена відомих особистостей і богів давніх релігій. Так само в Інтернеті можна знайти безліч списків кличок тварин.
5
Випишіть кілька імен, які вам подобаються, і «порадьтеся» з вихованцем. Вимовляєте клички і стежте за реакцією кішки. Те ім'я, яке приверне її увагу, підійде їй найкраще і швидше запам'ятається.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m10Y_zlZ14s