Як прибрати назви ярликів. Як зробити ярлик без назви.

Cовсем прибрати назви ярликів не вийде, так як це не просто назви , а імена файлів (ярлики до файлів - це теж файли), а файл без імені жити не може. Просто можна зробити так, щоб імена залишилися, але стали невидимі. Розглянемо алгоритм написання невидимих назв в Windows XP, для Windows 7 є незначні відмінності.
Інструкція
1
Переключите цифрову клавіатуру (праворуч на клавіатурі) в цифровий режим. Для цього за допомогою клавіші Num Lock включите зелену лампочку Num Lock.
2
Вам потрібно знати, як набрати символи, не відображаються на екрані. Будь символ з клавіатури можна «висловити» чотирма цифрами - кодом. Символи, яких немає на розкладці, також мають свої коди. Запам'ятайте, як набирається символ, який не існує на клавіатурі, наприклад, з кодом 160: - натисніть клавішу Alt, і, не відпускаючи її, наберіть на цифровій розкладці 0160; - відпустіть клавішу Alt.Ви отримаєте невидимий символ, який для вас виглядає, як пробіл.
3
За допомогою мишки активізуйте потрібний ярлик і увійдіть в режим перейменування одним із двох способів: - клацніть правою кнопкою мишки і в меню виберіть "Перейменувати"; - натисніть клавішу F2.
4
Перейменуйте ярлик так, щоб ім'я складалося тільки з невидимих символів. Для більшості шрифтів такими символами є пробіл і символ, що позначає кодом 0160. Це справедливо і для шрифту "Tahoma", який прийнятий за замовчуванням для написів під значками. При написанні врахуйте, що: - пропуски на початку і кінці імені Windows видаляє, тому ім'я не може складатися з одних прогалин; - на початку і кінці імені повинні бути символи з кодом 0160; - між ними вставте довільну комбінацію з прогалин і символів 0160; - імена файлів в одній папці повинні бути різними.
5
Текст імені став невидимим, але, можливо, він залишився підкресленим або «підсвічений» фоном робочого столу. Щоб прибрати підкреслення тексту, запустіть компонент "Властивості папки". Це можна зробити двома способами: - "Панель управління" => "Властивості папки"; - в будь-якій відкритій папці вибрати меню "Сервіс" => "Властивості папки" .На вкладці "Загальні" => "Клацання мишею" вимкніть опцію "Підкреслювати підпису значків ".
6
Щоб прибрати фон, перейдіть: "Панель управління" => "Система" => "Додатково" => "Швидкодія" => "Параметри" => "Візуальні ефекти". Поставте галочку навпроти "Відкидання тіней значками на робочому столі".