Як видалити фоновий малюнок робочого столу. Як малювати робочий стіл.

Малюнок екрана є фоновим заповненням простору на робочому столі персонального комп'ютера. Він не носить ніякого функціонального характеру і користувач може вибрати в якості шпалер практично будь-яке зображення. Також користувач може і видалити зображення з робочого столу , замінивши його будь-яким одноколірним фоном.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку вийдіть на робочий стіл. Для цього закрийте або скрутіть виконувані програми або папки.
2
Далі клацніть по будь-якому, вільному від ярликів, місця робочого столу один раз правою кнопкою миші.
3
В меню оберіть рядок "Властивості", клацнувши по ній лівою кнопкою миші один раз.
4
Перед вами з'явиться вікно властивостей екрана. У ньому відкрийте вкладку "Робочий стіл".
5
У вкладці параметрів робочого столу відображається попередній перегляд екрану монітора, який миттєво відображає всі зміни, що стосуються зображення робочого столу . Нижче картинки з монітором присутній список стандартних і недавно використовувалися фонових малюнків.
6
Для того щоб повністю видалити фоновий малюнок з робочого столу , перегорніть список з картинками до упору наверх. Найперша рядок "(немає)" призначена саме для видалення з екрану монітора малюнка і відображення замість нього одноколірного фону.
Корисна порада
Колір фону робочого столу також можна змінювати. Для цього у вкладці "Робочий стіл" знайдіть рядок "Колір". Під нею відображається колір, який встановлений в якості фону в даний момент часу. Для зміни кольору фону клацніть лівою кнопкою миші один раз по стрілці, розташованій праворуч від смужки з кольором.
Якщо ви постійно працюєте за комп'ютером, і комп'ютер є не тільки на роботі, але і вдома, то часом ви замислюйтесь про зміну фонових малюнків робочого столу. Ця функція операційної системи є корисною. Картинка на робочому столі прикрашає в цілому весь комп'ютер. Але приходить такий момент, коли будь-яке фонове зображення трохи набридає. Але як змінити фонове зображення на робочому столі, якщо ви не знаєте, як це зробити?
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows XP.
Інструкція
1
Для того, щоб змінити картинку робочого столу, вам необхідно запустити настройку властивостей екрана. Натисніть правою кнопкою миші на робочому столі - з контекстного меню виберіть пункт «Властивості» - у вікні, виберіть вкладку «Робочий стіл». На цій вкладці ви можете вибрати будь-яке фонове зображення або змінити колір однотонного фону.
2
Якщо ви хочете задати робочому столу однотонний вид, то виберіть пункт «Колір» на вкладці «Робочий стіл» - зі списку виберіть будь-який колір. В полі «Фоновий рисунок » необхідно вказати значення «Ні». Для того щоб приблизно оцінити даний колір, погляньте на зображення монітора на цій вкладці. Якщо вам сподобався результат, то натисніть кнопку «Застосувати», а потім «ОК».
3
Як правило, однотонний робочий стіл виглядає сумно і не надає активності при виконанні якої-небудь роботи за комп'ютером. Тому, замість однотонного робочого столу використовуйте барвисті картинки для прикраси робочого столу. Таких картинок існує величезна кількість. Кілька картинок мається на стандартному комплекті операційної системи Windows XP. Щоб оцінити ці картинки, виберіть будь-який пункт в полі «Фоновий рисунок » - результат вибору ви побачите на моніторі цієї вкладки. Після вибору підходящого малюнка натисніть кнопку «Застосувати», а потім «ОК».