Як придушити кашель.

Придушувати кашель можна в тих випадках, коли його причину важко усунути, а також необхідно терміново полегшити стан людини. Адже іноді сильні напади можуть викликати безсоння, серцебиття, спазм бронхів, непритомність і інші неприємні наслідки. Але відносно препаратів, які знімають кашльовий рефлекс, завжди необхідно бути обережними, оскільки неправильне їх застосування може сильно нашкодити вашому здоров'ю.
Інструкція
1
Якщо вас став турбувати дуже сильний, виснажливий кашель , при першій же можливості заплануйте візит до доктора. Медики часто кажуть, що потрібно лікувати не кашель , а його причини. Просто ж придушуючи його, ви можете «загнати» хворобу глибше, і тоді вам ще довго доведеться пити різні ліки.
2
Полегшити свій стан ви можете, перш за все, паровими інгаляціями з яким-небудь бальзамом - евкаліптовим або ментоловим, які пом'якшують слизову оболонку і не дають їй пересихати. Якщо під рукою у вас не виявилося ніякого масла або бальзаму, ви все одно можете проводити інгаляцію: теплий пар зволожить горло, і ви станете кашляти трохи менше.
3
Сильний кашель , який викликав сильне роздратування і біль в горлі, ви можете зменшити при полосканні горла солоною водою. При цьому береться пів чайної ложки солі на склянку теплої води. Можете також спробувати і інші народні засоби: прополощіть горло розчином лікарських трав - ромашки, календули, шавлії, евкаліпта.Еще один засіб для полоскання: розчиніть в склянці теплої води ложку меду і столового оцту. Готовий розчин виполіскує повністю за один раз. Полоскання потрібно повторити кілька разів.
4
Скористайтеся дуже простим, але в багатьох випадках дієвим рецептом: розтопіть на сковороді пару ложок цукру (його колір повинен стати світло-коричневим), влийте стакан окропу, а потім додайте дві часточки лимона і трохи цибулинного соку. Цей розчин слід пити кожні півгодини по дві столові ложки. До речі, при сильному кашлі багато бабусі радять користуватися «льодяниками» з паленого цукру. Спробуйте - не гірше інших «смоктальних» коштів.
5
Спробуйте зняти кашльовий рефлекс глибоким диханням і його затримкою. Це складно, оскільки сильно «тягне» покашляти, але в багатьох випадках ефективніше розрекламованих пастилок від кашлю.
6
Є сенс посидіти в теплій ванні або випити потогінний засіб, прийняти молоко з содою, боржомі або заварити собі грудний збір, який продається в аптеці.
7
Змастіть груди і спину якимось жиром - баранячим, Борсучим, козячим або хоча б курячим.
8
Коли ви зіб'єте різкий кашель , тепло укутати і постарайтеся заснути. Але про візит до доктора все-таки не забудьте.