Як зробити кольорову картинку чорно-білої в Photoshop. Як зробити чорно білу картинку на фотошопі.

Яскраві кольори, звичайно, хороші, але всьому своє місце. В деяких випадках чорно-біле зображення виглядає набагато краще кольорового, надаючи дизайну відчуття строгості і простоти. Тим більше що переклад зображення в чорно-білий режим в редакторі Photoshop не займе багато часу.
Вам знадобиться
  • - Програма Photoshop;
  • - файл із зображенням.
Інструкція
1
Відкрийте картинку , яку збираєтеся перевести в чорно-білий режим в програмі Photoshop. Для цього клацніть правою кнопкою миші по файлу із зображенням у вікні провідника. Виберіть опцію «Відкрити за допомогою» в контекстному меню. У списку програм, в яких пропонується відкрити файл, виберіть Photoshop.
2
Переведіть картинку в чорно-білий режим. Це можна зробити через меню Image («Зображення»). В цьому меню виберіть групу Mode («Режим»), а в ній опцію Grayscale («Відтінки сірого»). Візуально подібний результат можна отримати, якщо застосувати команду Desaturate («Знебарвити») з групи Adjustment меню Image. Але в цьому випадку чорно-біла картинка залишиться в режимі RGB, що дозволить вам, при необхідності, накласти на неї кольорові шари.
3
Відрегулюйтеяскравість і контраст зображення. Це можна зробити, застосувавши команду Brightness/Contrast («Яскравість/Контраст») з групи Adjustment меню Image. У вікні, відрегулюйте обидва параметри, перетягуючи повзунки. Результат зміни налаштувань буде одразу видно на ізображеніі.Добівшісь прийнятних результатів, натисніть кнопку ОК.
4
Збережіть чорно-білу картинку в форматі JPG. Зробіть це за допомогою команди Save As («Зберегти як») з меню File («Файл»). Звичайно, ви можете використовувати для збереження зміненого файлу команду Save («Зберегти»), але тоді ви втратите вихідне кольорове зображення, а воно могло б вам ще прігодіться.В вікні, виберіть із списку тип файлу JPEG, введіть ім'я файлу і клікніть по кнопці «Зберегти». У вікні налаштувань компресії JPEG виберіть рівень стиснення файлу. Це можна зробити, перетягуючи повзунок, або вибравши один з чотирьох видів якості в списку. Враховуйте при цьому той факт, що при дуже сильному стискуванні ви отримаєте файл маленького розміру і низького качества.Нажміте на кнопку ОК. Чорно-біла картинка збережена.