Як скласти самому букети з цукерок. Як самій зробити букет з цукерок.

Букет з цукерок - це подарункова композиція, виконана з різних декоративних матеріалів, основним з яких є цукерок и самих різних сортів: шоколадні «трюфелі», «медальки »,« батончики », карамель та інші. Композиція може складатися не тільки з цукерок вих «квітів» і мати форму букета. З цукерок можна зробити також красиві кораблі, кулі, музичні інструменти - словом, вибір форми «букета» може бути обмежений лише вашою фантазією. Цукерки особливим способом кріпляться до «стеблах», які потім встромляються в спеціальну основу.
Вам знадобиться
  • - цукерки (фабричні або саморобні);
  • - дерев'яні шпажки;
  • - різнобарвна тейп-стрічка;
  • - ножиці;
  • - стрічки;
  • - гофрований папір;
  • - декоративний папір (матова і/або блискуча);
  • - прозора плівка;
  • - флористична піна/пінопласт/поролон;
  • - ємність для букета.
Інструкція
1
Придумайте оригінальну форму цукерок ного букета, яка буде залежати від того, кому ви збираєтеся його піднести і з якої нагоди. Підберіть необхідні матеріали для оформлення букета - самі цукерок и і додатковий декор, можливо, із зображеннями символів того чи іншого свята. Також букет з цукерок можна використовувати для прикраси основного подарунка - наприклад, вкласти його в лапи плюшевого ведмедика, поставити в красиву подарункову вазу і навіть обкласти цукерок нимі «квітами» ноутбук.
2
Виготовте необхідну кількість «кольорів» з цукерок . Для цього вам знадобляться зелені «стебла», на які кріпляться «квіти». Обмотайте звичайні дерев'яні шпажки липкою зеленої тейп-стрічкою, яку можна придбати у флористичних магазинах - і «стебла» готові для закріплення на них цукерок .
3
Перший спосіб кріплення цукерок до шпазі підходить для трюфельних цукерок . Обгорніть кінчиками цукерок ної обгортки підготовлений держак і зеленої тейп-стрічкою обмотайте обгортку, захопивши і саму шпажку (приблизно до половини її довжини).
4
Другий спосіб дозволяє замаскувати строкаті обгортки, надати цукерок ам різних сортів єдиний колір і форму, і зробити композицію дійсно схожою на букет квітів. У разі якщо обгортки цукерок не хотілося б приховувати, використовуйте прозору пленку.Вирежьте з красивою пакувального паперу (або прозорої плівки) прямокутник, ширина якого повинна бути достатньою, щоб обернути їм цукерок у. Висота прямокутника приблизно вдвічі більше висоти цукерок и.Оберніте папір навколо цукерок и у формі циліндра. Знизу в циліндр вставте «стебло», щільно притисніть до нього нижню частину паперу і обмотайте її тейп-стрічкою, добре закріплюючи цукерок у на шпазі. Верхню частину паперового циліндра прісоберіте, пов'язавши вузьку пакувальну стрічку у вигляді бантика.
5
Подібним же чином оформляються цукерок и у вигляді паперових конусів. Декоративний папір обертається навколо цукерок и «кульком» так, щоб вільну (широку) частину конуса можна було притиснути до шпазі-стеблинки і прикріпити липкою стрічкою.
6
Кулевидні цукерок и, шоколадні «медальки» та інші цукерок и, не мають обгорткових «хвостиків», можна зміцнити на черешку наступним способом: цукерок у помістіть в центр квадрата з красивою паперу або прозорої плівки і туго оберніть вільні краї квадрата навколо держака за допомогою липкої стрічки.
7
Отримані «квіти» можна збирати в букети в такому вигляді, а можна використовувати їх як серцевини для більш натуралістичних квітів з гофрованого паперу або атласних стрічок. Навколо цукерок , закріплених на держаках, укладіть пелюстки, зроблені з паперу або стрічок, і примотати їх липкою тейп-стрічкою до черешкам. Таким чином, цукерок а опиниться в центрі красивого квітки.
8
Підготуйте додаткові прикраси на держаках, якими можна доповнити букет. На обгорнутих кольоровий тейп-стрічкою шпажках або товстої дроті можна зав'язати красиві банти зі стрічок, зміцнити штучні листя або придумати інші варіанти прикрас.
9
Підготуйте ємність для цукерок ного букета. Вона може бути будь - від квіткового горщика або корзини до пластикового стаканчика або серветниці. Зовні, якщо необхідно, прикрасьте ємність декоративним матеріалом, а всередину помістіть флористичну піну (або її замінники - пінопласт або поролон), в якій дуже зручно закріплювати гострі шпажки з квітами з цукерок і рештою декоративними елементами.
10
Відповідно до вашої задумкою, застроміть всі підготовлені «квіти» і прикраси під флористичну піну, формуючи букет. Якщо в якості основи ви використовуєте річ, яка є основним подарунком, то знайдіть спосіб закріпити «ласі квіточки» так, щоб подарунок виглядав акуратно, і річ була зіпсована слідами липкої стрічки або клею.