Як боротися з тривалим і затяжним кашлем.

Тривалий кашель - залишкове явище хвороби. Найчастіше він не проходить через те, що вчасно не був пророблений курс терапії. Щоб позбутися надокучливого кашлю, потрібно провести комплексне лікування, за допомогою якого скупчилася мокротиння вийде, а ви нарешті зітхне на повні груди.
Вам знадобиться
  • - таблетки від кашлю;
  • - трави;
  • - сіль або гірчичники;
  • - гірчичний порошок;
  • - ефірне масло сосни.
Інструкція
1
Пропийте курс відхаркувальних засобів. Якщо у вас не болить шлунок, то приймайте АЦЦ. За допомогою цього препарату ви позбавитеся від кашлю буквально за один тиждень, але приймайте його строго за інструкцією, яка вкладена в коробочку. Якщо у вас підвищена кислотність шлунка або гастрит, то краще приймайте «Лібексін», «Амбробене», «Мукалтин», «Бромгесін» та інші аналогічні засоби. Лікування проводите до повного зникнення кашлю.
2
Якщо ви не хочете приймати лікарські засоби, то спробуйте пропити курс трав. Наприклад, чебрець, багно болотний, корінь солодки або будь збір з муколітичних ефектом. Будьте обережні, трави можуть викликати сильну алергію.
3
Робіть компреси на груди, для цієї мети підійде сіль, розігріта на сковороді і загорнута в щільну тканину, або звичайні гірчичники. Сіль потрібно тримати на грудях близько 40 хвилин, а от гірчичники не більше 15 і не менше 5 хвилин. Прогрівання відіграє велику роль у лікуванні тривалого кашлю.
4
Прогрівайте ноги в гарячій воді. Додавайте в неї трохи гірчичного порошку або морської солі. Процедуру проводите протягом 25 хвилин, потім надягайте теплі шкарпетки і лягайте в ліжко.
5
Інгаляції посприяють зволоженню дихальних шляхів, що полегшить відкашлювання. Розводите крапельку ефірного масла сосни в гарячій воді і дихайте над парою. Процедуру проводите кілька разів на день.
6
Якщо вам так нічого і не допомогло, зверніться до лікарні. Терапевт послухає легені, призначить аналізи крові та сечі. Також порадить і лікування, можливо, що вам потрібно приймати антибіотики. У деяких випадках можуть призначити і стаціонарне лікування. Не намагайтеся лікувати кашель довше 15 днів самостійно, особливо якщо позитивного ефекту не спостерігається. Іноді під маскою затяжного кашлю ховається пневмонія, яка лікується зовсім інакше.