Як позбутися від сильного головного болю.

Напевно, кожен коли-небудь стаківался з таким станом, коли дуже хочеться взяти в руки сокиру, щоб позбавитися від сильної головний болю. Насправді голова боліти може з різних причин, і єдиного засобу її усунути немає. Тому знати треба про декілька способів, які допоможуть зменшити або виключити головний біль.
Інструкція
1
Перше, що необхідно пам'ятати, що будь-яку процедуру щодо усунення головний болю необхідно проводити самостійно в повній тиші, щоб навколо вас ніхто не відволікав і не заважав.
2
Для початку необхідно покласти ліву руку на потилицю, а праву долоню покласти на сонячне сплетіння. У такому положенні необхідно сісти в крісло або на диван, потім закрити очі і в такому спокійному стані посидіти хвилин 10-15.
3
Серед народних засобів від головний болю, можна використовувати наступний спосіб. Влаштувавшись у кріслі або на дивані зручніше, необхідно покласти на лоб пластину з міді з зразковим розміром 7х4 см. Насправді зовсім не важливий точний розмір, головне, щоб пластина змогла вміститися на лобі. Закривши очі в такому положенні варто просидіти 10-15 хвилин. Біль має піти.
4
Ще одним способом є процес, який передбачає перев'язування голови шарфом, пояском або рушником. У такому положенні також варто посидіти із закритими очима протягом 10-15 хвилин.
5
Для тих пацієнтів, яким не протипоказане солодке, можна спробувати випити склянку міцного чаю з великою кількістю цукру і лимона.
6
Також можна використовувати як «ліки» натискання вказівним пальцем на точки, які розташовуються під носом і верхньою губою. Натискання має тривати 30 секунд, по 5-7 разів.
7
Можна спробувати розім'яти вказівним і великим пальцем вушні раковини зверху вниз. Мочки також варто помасажувати. Перегнути мочку вуха, зробити вдих і затамувати подих. Порахувати в такому положенні до 5. Видихнути, відпустити мочки і проробити таку вправу від 5 до 8 разів.
8
Ці прості способи допоможуть позбутися головний болю, але не зможуть усунути причину її появи. Якщо напади болі з'являються регулярно, варто обов'язково звернутися до лікаря.