Як лікувати пероральний дерматит. Пероральний дерматит лікування.

На сьогоднішній день пероральний дерматит - це дуже поширене захворювання дерматологічного типу. Як правило, наздоганяє дана недуга молодих жінок, шляхом прояви навколо рота висипу або прищиків. При цьому з'явилася висипка варто відрізняти від звичайних вугрів.
Інструкція
1
У першу чергу необхідно усвідомити, що без певного лікування, таке захворювання як пероральний дерматит не пройде. На обличчі висип може триматися від місяця, до одного року.
2
Головним етапом у лікуванні дерматит а перорального типу, є повне виключення з використання будь-яких косметичних засобів, призначених саме для шкіри обличчя. Особливо заборони стосуються стероїдні крему. Варто відзначити, що якщо ви деякий час використовували їх, то після припинення кількість висипки може різко збільшитися. Однак не варто впадати в паніку. Таке збільшення буде спостерігатися кілька днів, після чого піде на спад.
3
Для щоденного очищення обличчя використовувати потрібно тільки воду. Від будь-якого мила, нехай навіть без запаху і кольору, варто утриматися.
4
Як стверджують багато дерматологи, в деяких випадках, а для профілактики краще в усіх, з використання необхідно виключити і засоби для догляду за порожниною рота, які в своєму складі мають фтор. Тобто фторированную зубну пасту також деякий час використовувати не рекомендується.
5
Після того як висип пройде, деякий час також варто дотримуватися обмежень, що стосуються косметичних засобів, інакше вона може з'явитися знову.
6
В якості радикального способу лікування перорального дерматит а, використовуються антибіотики. Варто зазначити, що такі препарати призначаються саме тоді, коли висип не проходить самостійно. Антибіотичні препарати призначаються з групи тетрацикліну. Також можуть використовуватися антибіотики в більш легких формах у вигляді мазі і кремів. Варто відзначити, що тривалість курсу лікування антибіотиком може доходити від 6 до 12 тижнів.
7
При лікуванні багато фахівців нагадують і про психологічний фактор. Насправді, пероральний дерматит це захворювання, яке навіть при інтенсивному лікуванні в перші тижні не проходить. Часом навіть не спостерігаються найменші зміни. Однак не варто закидати лікування, а дотримуватися його суворої форми.