Як відіпрати пляму на джинсах. Як видалити на джинсах зелень.

Якщо пляма на улюблених джинсах вже в'їлося, і не допомагають ні довгі замочування, ні сучасні пляма виводітелі, варто звернутися до старих добрим народним методам видалення плям.
Інструкція
1
Плями від трави з джинсів добре видаляються сумішшю нашатирного спирту і перекису водню, складеної в пропорції 1: 1. Свіжі плями від зелені видаліть горілкою. Оскільки сліди від трави глибоко в'їдаються в рубчасту структуру джинсів, виконайте цю процедуру 2-3 рази.
2
Якщо на джинсах є плями крові, то необхідно замочити їх на кілька годин у холодній воді. Потріть місце з пляма м теплим мильним розчином. Якщо плями крові засохли, замочіть джинси, а потім обробіть водою з невеликим додаванням нашатирного спирту. Після виперіть на звичайному режимі.
3
Плями від іржі не варто замивати хлорним відбілювачем, він вступає в реакцію з окисом заліза. Для видалення такого плями, полийте джинси соком лимона і нагрійте пляма , наприклад, пропрасуйте його праскою через тонку тканину. Ще раз полийте пляма лимонним соком і потріть. Після виперіть в теплій мильній воді. Якщо під рукою не виявилося лимона, використовуйте розчин оцтової кислоти (на склянку води потрібна 1 чайна ложка есенції).
4
Плями від масляної фарби видаляють сумішшю ацетону і бензину. Якщо пляма застаріле, то спочатку обробіть його вершковим маслом, і тільки потім вищевказаної сумішшю. Також плями від фарби видаляють за допомогою скипидару. Чим раніше після появи плями ви почнете його обробляти, тим більше шансів, то воно зникне зовсім.
5
Жирні плями посипте харчовою содою, втирайте її в рубчасту тканину джинсів. Прокладіть всередині і зовні штанини м'яку тканину і пропрасуйте джинси праскою. Повторіть процедуру, велика частина жиру вбереться в соду. Після виперіть джинси в теплій мильній воді.
6
Плями від шоколаду протріть розчином нашатирного спирту. Потім замийте теплою водою. Якщо ця процедура не допомогла, додайте в невелику кількість води кухонну сіль, щоб вийшов дуже солоний розчин. Протріть їм шоколадне пляма .