Як видалити журнал подій. журнал видалення помилок.

Досить часто користувачами операційних систем Windows використовується « журнал подій». Ця програма дозволяє відстежувати збої, помилки і неполадки в роботі системи. За допомогою цього інструменту можна виробляти діагностичні перевірки на працездатність, але в деяких випадках він не потрібен, тому його доводиться видаляти, як зайвий компонент.
Вам знадобиться
  • Робота з апплетом "Перегляд подій".
Інструкція
1
Про існування журнал а подій в операційній системі Windows знають далеко не всі користувачі. Можна сказати, що потрібно поглиблено вивчати систему, щоб дістатися до цього компонента. Хоча знайти його досить просто, якщо ви працюєте на Windows 7 або Windows Vista. Відкрийте меню «Пуск», активуйте рядок пошуку і введіть команду «Перегляд подій». У результатах пошуку виберіть першу сходинку і натисніть на неї.
2
Перед вами з'явиться аплет «Перегляд подій». Також цей компонент називають оснащенням «Перегляд подій». Перш ніж видалити « журнал подій», його слід спочатку відкрити або створити (в деяких випадках опція роботи журнал а відключена). Для відкриття журнал а натисніть верхнє меню «Дія», з випав списку меню виберіть пункт «Відкрити збережений журнал ».
3
У вікні «Відкрити збережений журнал » знайдіть файл « журнал а подій». Для швидкого пошуку потрібного файлу використовуйте бічну панель провідника. Варто відзначити, за замовчуванням система пропонує відкрити файли декількох розширень, з яких не кожне відповідає журнал у. У діалоговому вікні ви побачите файли наступних форматів - evtx, evt і etl. Розширення evtx - файли подій, розширення evt - застарілі файли подій розширення etl - файли журнал а трасування.
4
Вибравши потрібний файл, натисніть кнопку «Відкрити» в правому нижньому кутку діалогового вікна. Щоб видалити відкритий недавно журнал подій, необхідно перейти до вашого журнал у. Натисніть на значок трикутника поруч з папкою «Збережені журнал и» в лівій частині вікна, потім «Папка зі збереженими журнал ами». Усередині цієї папки будуть знаходитися всі журнал и, які були створені системою.
5
Оберіть журнал подій, напроти якого розміщується значок дискети. Натисніть правою кнопкою по обраному елементу. З контекстного меню виберіть пункт «Видалити». У вікні, в якості підтвердження операції видалення, натисніть кнопку «Так».