Як добитися ідеального преса.

Красива підтягнута фігура немислима без плоского живота з рельєфними м'язами. Щоб досягти хороших результатів у боротьбі за ідеальний прес, необхідні сила волі, величезне бажання і комплексний підхід.
Інструкція
1
Першим ділом, визначитеся з програмою, по якій ви будете займатися. Три складові гарного преса - це дієта, аеробні вправи і силові навантаження. Складіть власне меню на кожен день, на тиждень і на місяць. Дотримуйтеся помірності в їжі, обмежте споживання солодощів, хлібобулочних виробів. Зменшіть кількість порцій, але намагайтеся харчуватися кожні 3 - 4 години потроху. Замініть каву зеленим чаєм і випивайте не менше 1,5 літра води в день. Намагайтеся не їсти за 1 - 2 години до тренування і 30 хвилин після неї.
2
Виберіть час і місце для фізичних занять. Для найкращих результатів займатися необхідно не менше 5 днів на тиждень. Ставте для себе реальні терміни. Звичайно, багато залежить від вашої початкової форми. Однак, в будь-якому випадку, перший ефект від тренувань ви побачите не раніше ніж через 1 - 2 місяці.
3
Складіть для себе комплекс вправ і вивчіть його. В ідеалі краще записатися спортзал або почати заняття з особистим тренером. Але якщо такої можливості немає, то тренування можна організувати вдома самостійно. Головне, так дисциплінувати себе, щоб домашня зарядка стала вашою доброю звичкою.
4
Почніть тренування з розминки, розігрійте м'язи стрибками і вправами на розтяжку. Пам'ятайте, що опрацьовувати потрібно всі групи м'язів преса . Нижню частину живота тренуйте підняттям ніг. Виконуйте, наприклад, такі вправи як «велосипед», «ножиці». Для верхньої частини преса підберіть класичні вправи, пов'язані з підняттям корпусу. Для косих м'язів живота здійснюйте підйоми з різними скручуваннями і поворотами.
5
Виконуйте кожну вправу до тих пір поки не відчуєте втому, після цього зробіть ще 3 - 4 руху. Весь комплекс повторюйте 2 - 3 рази. Наприкінці тренування обов'язково зробіть кілька вправ на розтяжку.
Зверніть увагу
Перед тим як почати займатися, проконсультуйтеся з лікарем. Прислухайтеся до свого організму. Під час тренувань ви не повинні відчувати болючі відчуття, а заняття повинні приносити вам радість.
Корисна порада
Навіть коли ви досягнете потрібного вам результату, не кидайте тренування. Для підтримки преса в ідеальній формі досить 2 - 3 заняття на тиждень.