Як включити точки відновлення.

Для успішного відновлення операційної системи в разі відмови деяких її компонентів рекомендують використовувати декілька функцій. Однією з них є створення контрольних точок відновлення .
Інструкція
1
Щоб запобігти втраті важливої інформації і швидко повернути операційну систему до працездатного стану рекомендують включати функцію автоматичного створення контрольних точок відновлення . Відкрийте меню «Панель управління».
2
Перейдіть в меню «Система і безпека" і відкрийте підменю «Система». Знайдіть у лівій колонці пункт «Додаткові параметри системи» і перейдіть до нього.
3
У вікні виберіть вкладку «Захист системи». Знайдіть список підключених жорстких дисків і їх розділів. Якщо навпроти розділу з встановленою операційною системою має місце напис «Відключено», то виділіть даний розділ і натисніть кнопку «Налаштувати».
4
Виберіть пункт «Відновити параметри системи та попередні версії файлів». Нижче знайдіть пункт «Максимальне використання». Чим більший обсяг диска ви виділите під створення контрольних точок відновлення , тим більше таких точок система зможе зберігати одночасно.
5
Щоб швидко відновити робочий стан операційної системи рекомендують використовувати додаткові захисні функції. Відкрийте меню «Система і безпека" і перейдіть в підменю «Архівація та відновлення».
6
Ви можете використовувати два різних методи збереження поточного стану операційної системи Windows. Виберіть пункт «Створення образу системи».
7
Вкажіть місце для зберігання архіву вашої операційної системи. Це може бути один з розділів жорсткого диска, другий мережевий комп'ютер або DVD-диски. Натисніть кнопку «Далі».
8
У новому вікні з'явиться список розділів, які будуть архівовані, і приблизну кількість вільного простору, необхідний для зберігання образу системи. Натисніть кнопку «Архивировать» для запуску процесу.
9
Щоб запустити відновлення системи з образу використовуйте інсталяційний диск ОС Windows Seven або всілякі BootCD.
В деяких ситуаціях, коли операційна система не працює справно, рекомендують запускати функцію відновлення системи . Для її успішного використання необхідно знати декілька простих правил.
Вам знадобиться
  • Установчий диск Windows.
Інструкція
1
По-перше, після установки операційної системи переконайтеся в тому, що функція створення контрольних точок відновлення системи включена. Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Система і безпека». Виберіть меню «Система». У лівій колонці знайдіть пункт «Захист системи» і перейдіть до нього.
2
Перейдіть до вкладки «Захист системи», клікніть по локальному диску, на якому встановлена операційна система, і натисніть кнопку «Налаштувати». Активуйте пункт «Відновити параметри системи та попередні версії файлів».
3
Вкажіть максимальний розмір використовуваного для цієї мети дискового простору. Рекомендують виділяти не менше 1 Гбайта. Натисніть кнопку «Застосувати». Після того, як ви встановите всі необхідні програми і налаштуєте операційну систему, знову відкрийте властивості системи і натисніть кнопку «Створити».
4
Введіть назву для контрольної точки, яка буде створена. Натисніть ще раз кнопку «Створити».
5
Щоб запустити процес відновлення системи, відкрийте панель управління. Перейдіть до меню «Архівація та відновлення» і виберіть пункт «Відновити системні параметри або комп'ютер». Натисніть кнопку «Запуск відновлення системи».
6
Натисніть кнопку «Далі». Встановіть галочку навпроти рядка «Показати інші точки відновлення». Виберіть контрольну точку, найбільш підходящу вам в даній ситуації, і натисніть кнопку «Далі». Для запуску процесу натисніть кнопку «Готово».
7
Якщо у вас немає можливості запустити даний процес, працюючи в середовищі Windows, то вам потрібно інсталяційний диск з цією ОС.
8
Вставте його в привід і запустіть програму установки. У третьому вікні програми відкрийте меню «Додаткові параметри відновлення».
9
Виберіть пункт «Відновлення системи». Повторіть операції, описані в шостому кроці.
Зверніть увагу
Для відновлення ОС Windows XP використовуйте не інсталяційний диск, а LiveCD.