Як намалювати мильна бульбашка.

Іноді для прикраси фотографій, колажів і рекламних буклетів дизайнеру потрібно намалювати реалістичний мильний міхур . Якщо у вас є графічний редактор Adobe Photoshop, малювання мильної бульбашки не займе у вас багато часу, а вивчити технологію малювання ви зможете за кілька хвилин.
Інструкція
1
Для цього відкрийте Фотошоп і створіть новий документ 500х500 пікселів з прозорим фоном. Виберіть на панелі інструментів опцію Fill і залийте документ чорним кольором, після чого на тій же панелі виберіть інструмент Ellipse Tool і, затиснувши Ctrl для збереження пропорцій, намалюйте коло.
2
В меню Edit виберіть опцію Stroke і налаштуйте обведення кола так, щоб її товщина становила 10 пікселів, а колір був чорним.
3
Відкрийте палітру каналів (Channels) і клацніть правою кнопкою по виділеному колі, а потім виберіть опцію «Зберегти виділення», щоб отримати новий альфа-канал. Зніміть виділення (Select> Deselect).
4
До об'єкту застосуєте фільтр розмиття по Гауса - для цього в меню Filter виберіть опцію Gaussian Blur з діаметром розмиття 7,6 пікселів. У палітрі каналів після цього клікніть на альфа-канал, затиснувши Ctrl, щоб виділити його.
5
Створіть новий шар на палітрі шарів і намалюйте нове коло за допомогою Elliptical Tool, а потім знову додайте до нього обведення (Edit> Stroke). Цього разу, колір обведення встановіть на білий, а товщину встановіть в 1 піксель.
6
Відкрийте меню Edit і виберіть опцію Transform, а потім відкрийте підрозділ масштабування зображення. Білий круг розмістіть так, щоб він виявився зовні чорного кола. Тепер зменшіть прозорість нового шару з білим колом до 20%.
7
За допомогою інструменту кисті намалюйте всередині кола невеликої світло-сірий відблиск, а потім застосуйте до нього фільтр Distortion в ступені -60%. Домалюйте об'єкт м'якою кистю розміром 25 пікселів, а потім намалюйте смужку-відблиск на новому шарі.
8
Об'єднайте шари і застосуйте до зображення автоматичну колірну корекцію (Shift + Ctrl + B). Для того щоб намальований мильний міхур можна було використовувати на будь фотографії, не малюючи його заново, визначте його як нову кисть - для цього відкрийте меню Edit і виберіть розділ Define new brush. Дайте нової кисті назву. Тепер ви можете в будь-який момент намалювати мильний міхур будь-якого розміру.