Як прикрасити бісквітний торт. Як прикрасити торт фруктами.

  •  Спосіб прикраси бісквітного торта залежить від рецептури. Якщо коржі просочені сиропом на основі рому або іншого напою, то прикраса верхньої площини торта може бути мінімальним. Якщо ж бісквіт сухий, то для прикраси краще використовувати крем, вершки або фрукти.
  •  Найпоширеніший спосіб прикраси бісквітних тортів - використання крему. Для цього введіть харчові барвники в крем на основі олії, ретельно розмішайте, і заповніть кулінарні шприци з фігурними насадками. Акуратно видавлюючи крем зі шприців, створюйте малюнок, відповідний нагоди. Додатково можна прикрасити торт спеціальними їстівними намистинами, які застосовуються в кулінарії. Якщо фрукти поєднуються зі смаком крему, використовуваного як прошарку між коржами, додайте їх як прикраси. Це можуть бути ягоди полуниці, вишні або смородини. Особливо добре ягоди виглядають на білому кремі.
  •  Дуже ефектний спосіб прикрашати торт - використання фруктів і желе. Розчиніть 5 грамів желатину в 50 мл води, додайте туди ванілін, 2 столові ложки цукру, все ретельно перемішайте. Процідіть отриману рідину через ситечко, вичавіть в неї сік 1 лимона, влийте 75 мл води. Ще раз промісити. На верхньому бісквіті торта картоном відокремте область, яка буде залита желе. Викладіть всередині цієї області візерунок з вимитих і порізаних фруктів. Залийте отриманою сумішшю і поставте в холодильник. Коли желе добре схопиться, акуратно зніміть картонну форму і заповніть непокриту прикрасою область кремом.
  •  Якщо торт достатньо просочений сиропом, зробіть вишукана прикраса за допомогою тертого шоколаду. Для цього використовуйте шоколад двох видів, наприклад, білий і чорний. Натріть білий шоколад, посипте їм верхній корж, заповніть всі простір. Виріжте з паперу узор, який на готовому торті повинен залишитися білим. Це можуть бути малюнки з нагоди торжества - кількість років, обручки, серця в день Святого Валентина. Викладіть паперові заготовки на торті. Натріть чорний шоколад і густо посипте торт. Акуратно зніміть паперові вирізки, поправте малюнок вручну, де необхідно. Бічні частини торта покрийте кремом.