Як намалювати ялинкові іграшки.

До новорічних та різдвяних свят кожному буде приємно отримати оригінальну листівку з власноруч намальованими ялинковими іграшками, що створюють правильне святковий настрій. Навчитися малювати ялинкові іграшки можна навіть у тому випадку, якщо ви ніколи не вчилися малювати. Для створення картинки використовуйте програму Adobe Illustrator.
Вам знадобиться
  • - Adobe Illustrator.
Інструкція
1
Створіть новий документ і виберіть на панелі інструментів Ellipse Tool. Намалюйте рівне коло, затиснувши Ctrl, і залийте його зеленим радіальним градієнтом. Після цього скопіюйте куля, помістіть новий варіант всередину попереднього кулі і трохи зменшіть його.
2
Зробіть заливку нового кулі трохи більш темною. Тепер на новому шарі намалюйте новий маленький куля, використовуйте інструмент Selection Tool і надайте кулі сплюснутую форму, а також оформите плоска підстава з округленими краями.
3
Залийте фігуру градієнтом з переходом від білого до світло-зеленому зверху вниз, а потім розмістіть її у верхній частині зеленого великого кола - вийде великий відблиск, і коло придбає обсяг.
4
Намалюйте ще один зелений круг, а над ним намалюйте чорний коло такого ж розміру і посуньте його вгору так, щоб знизу утворився зелений півмісяць. На панелі Pathfinder виберіть опцію Substract from shape areas і натисніть кнопку Expand.
5
Ви отримаєте фігурку у вигляді окремого півмісяця. Помістіть її в нижню частину об'ємного кулі і залийте світло-зеленим градієнтом. Для того щоб куля придбав схожість з ялинковим, намалюйте його металеву верхівку - за допомогою інструменту пера намалюйте об'ємний маленький прямокутник і залийте його лінійним градієнтом зліва направо, щоб фігурка придбала відтінок жовтого металу.
6
Для зручності використовуйте градієнт з палітри металів в бібліотеці градієнтів програми. Намалюйте білий відблиск на металевої частини за допомогою інструменту Rectangle Tool. Згрупуйте всі елементи верхньої частини кулі і домалюйте над нею еліпс, заливши його металевим градієнтом.
7
Всередині еліпса намалюйте темним кольором отвір, в який повинна протягати нитка ялинкової кулі. Намалюйте дротик за допомогою опції Object> Expand.
8
Домалюйте тінь ялинкові кулі, а потім помістіть його на будь-який новий фон зі сніжинками або ялинковими гілками.