Як налаштувати gps навігацію.

В даний час зручним інструментом і вірним помічником будь-якого водія є GPS-навігатор, що дозволяє знайти будь-яке місце, незалежно від того, чи знаєте ви, як читати карту. Правильна настройка GPS є необхідним кроком для отримання всіх можливостей і переваг приладу.
Вам знадобиться
  • -GPS-навігатор;
  • -Інструкція до GPS-навігатору.
Інструкція
1
Зайдіть в настройки напрямки, розташовані в меню вашого навігатора. Якщо ви використовуєте пристрій вперше, переконайтеся, що воно належним чином реагує на ваші натискання, і відсутні будь-які проблеми з підключенням. Слід перебувати якнайдалі від великих скупчень дерев і будов для найкращого підключення до супутникового роумінгу.
2
Виберіть в меню настройки відстеження шляху на вашому GPS. Деякі більш просунуті пристрої пропонують функцію, що дозволяє скласти декілька шляхових точок, які будуть використовуватися в якості віртуальних «маяків» і допоможуть швидко знайти шлях до відправної точки і не заблукати.
3
Використовуйте показник дальності для вимірювання відстані між вашим поточним місцем розташування та визначеними колійними точками, налаштуйте повідомлення в GPS, щоб комп'ютер попередив вас, коли ви доберетеся до потрібного місця. Якщо ви будете їхати не в тому напрямку, ви також отримаєте повідомлення про це.
4
Після визначення вашого маршруту виберіть спосіб його відображення на віртуальній карті. Це легко зробити за допомогою додавання на карту шляхових точок, далі з'єднайте їх суцільною лінією, натиснувши відповідний пункт в меню. Переконайтеся, що в пристрій GPS завантажені необхідні карти місцевості.
Зверніть увагу
Можна скористатися додатковими перевагами навігатора: електронним компасом, висотоміром та іншими. Вони дозволять здійснювати навігацію по місцевості набагато легше. Не слід вносити зміни в налаштування GPS-навігатора, якщо ви не впевнені чи не знаєте, які результати це дасть. Налаштування пристрою без попереднього вивчення інструкції може привести до його пошкодження і обнулення гарантії.
Корисна порада
Зв'язатись з командою техобслуговування клієнтів, координати якої вказані на листках з інформацією про продукт, якщо у вас виникли проблеми з налаштуванням або використанням GPS. Це заощадить ваш час, і фахівці завжди оперативно виправлять будь-які ситуації.