Як зробити серце в орігамі.

Закохані часто роблять один одному подарунки, як на свята, так і в звичайні дні, і досить часто вони підносять один одному різну атрибутику у формі сердечок - листівки, статуетки, прикраси, і так далі. Ви можете здивувати свою половинку, подарувавши їй фігурку-сердечко, виготовлену власними руками з простого аркуша паперу без ножиць і клею.
Інструкція
1
Для того щоб скласти сердечко в техніці орігамі , візьміть квадратний аркуш паперу червоного кольору зі стороною 15 см. Складіть квадрат по діагоналі, щоб вийшов трикутник, і покладіть трикутник перед собою підставою вниз.
2
Намітьте вертикальну лінію, перпендикулярну основи трикутника і йде від його вершини, поєднавши правий кут з лівим. Поверніть правий кут у вихідне положення. Тепер лівий і правий кути зігніть вгору так, щоб їх кінці збіглися один з одним у верхівці трикутника, а сторони поєдналися з наміченим центральним згином.
3
Отриманий ромб покладіть перед собою відкритим кутом вгору, а потім загніть вниз верхній шар паперу. Відкриються два кути, суміщених у верхній точці. Обидва кута зігніть в протилежні сторони до країв заготовки.
4
Отримана фігура вже нагадує сердечко, але поки у неї занадто загострені кути. Для того щоб згладити форму серця, підігніть всередину два верхніх куточка, а потім два бічних куточка зліва і справа. Переверніть заготовку - у вас вийшло паперове серце.
5
Також ви можете зробити фігурку, в якій будуть з'єднані відразу два сердечка. Для цього візьміть прямокутний аркуш паперу з пропорціями сторін 2: 1, а потім перегніть його вздовж навпіл, щоб намітити лінію.
6
Тепер зігніть прямокутник поперек навпіл - ви побачите центральну точку листа. Правий край зігніть до центральної точки і розігніть, а потім, те ж саме зробіть з лівим краєм, але відігніть його назад, а не вперед.
7
Ваш прямокутник виявився розділений на шість квадратів. Чотири кута зігніть усередину - кожен з кутів ділить власний квадрат по діагоналі. Верхній і нижній краї заготовки перегніть до центральної лінії і розігніть.
8
Зігніть верхній і нижній краї знову, середню частину згинаючи на себе, а кутові частини - від себе. Вигніть фігуру, а потім надайте двом сердечкам більш плавну форму. Всі зайві краю загніть всередину, зігніть куточки і переверніть фігурку.