Як побудувати кіоск. зробити самому кіоск.

Роздрібна торгівля та громадське харчування вважаються найбільш перспективними і стабільними сферами діяльності в нашій країні. Відкриття кіоску може стати відмінним стартом для початку власного бізнесу.
Вам знадобиться
  • установчі та дозвільні документи
  • кіоск та торгівельне обладнання
  • товари
  • продавець
Інструкція
1
Знайдіть відповідне місце для майбутнього ларька або орендуйте ділянку з готовим кіоском.
2
Зареєструйте товариство з обмеженою відповідальністю або приватне підприємство, встаньте на облік у податковій інспекції та в пенсійному фонді. Це займе у вас приблизно 10 робочих днів.
3
Напишіть заяву в адміністрацію району, в якому ви хочете поставити кіоск, щоб отримати на це дозвіл. Управління Архітектури і Земельний комітет також повинні дати свою згоду. Всі ці бюрократичні зволікання віднімуть у вас приблизно місяць.
4
Отримавши всі можливі дозволи можна сміливо приступати до установки самого кіоску . До речі, період окупності ларька складає як мінімум два місяці.
5
Купуйте найнеобхідніше обладнання: касовий апарат, холодильник, обігрівач на зиму.
6
Тепер прийшов саме час заповнити вітрини вашого кіоску . Найбільш ходовими товарами, зрозуміло, будуть пиво і сигарети. Весь асортимент ларьків зазвичай становить близько 500 найменувань. На деякі товари потрібно буде отримати ліцензію.
7
Знайдіть продавця. Зарплата продавця є відрядної і безпосередньо залежить від продажів.
Зверніть увагу
Щоб уникнути можливих ризиків, не купуйте кіоск відразу - краще орендуйте ларьок з місцем. У такому випадку втрати від можливо невдалого бізнесу будуть набагато менше. Вартість оренди залежить від місця розташування кіоску. Зрозуміло, чим ближче зупинка або метро, тим вище орендна плата.Помніте, що єдиний алкогольний напій, яким може торгувати приватний підприємець - це пиво. Щоб продавати горілку чи коктейлі, потрібно отримати спеціальний дозвіл.
Корисна порада
Вибирайте місце для ларька якомога більше людне - автобусні зупинки, станції метро, центральні вулиці города.Товар ви будете купувати на оптових базах. Ціни у різних оптовиків можуть відрізнятися, тому вивчіть пропозиції на декількох базах і вибирайте саме вигідне. Для того щоб визначити який товар користується найвищим попитом, закуповуйте всього потроху, дивіться на продажу і робіть висновки.