Як зробити літаючі ліхтарі. Літаючі ліхтарики.

Китайські літаючі ліхтарики створюють романтичну і казкову атмосферу на будь-якому заході, і саме тому вони так затребувані на днях народженнях, весіллях та інших торжествах. Багато фірм пропонують сьогодні свої послуги по запуску літаючих ліхтариків в небо, але ви можете спробувати виготовити такі ліхтарики самостійно. Вони мають досить просту будову, і для того щоб зробити літаючий ліхтар, вам не буде потрібно спеціальних інструментів.
Вам знадобиться
 • Фольга; парафін; легка папір; склеювальний олівець; скотч; циркуль; степлер; алюмінієвий дріт; тканина хб.
Інструкція
1
В першу чергу, вам необхідно знайти велику кількість досить тонкого паперу. Чим тонше буде папір, тим краще - можна використовувати рисову, цигарковий або пакувальний папір. Як папір, так і каркас ліхтаря повинні бути максимально легкими, так як вага ліхтарика не повинен перевищувати 150 грам.
2
Політ здійснюється за рахунок пальника, яка створює всередині ліхтаря тепле повітря, який і піднімає його вгору. Найкраще робити ліхтарик висотою не менше метра, щоб вітер не видував з-під купола тепле повітря.
3
Зробіть креслення майбутнього ліхтаря, а потім з тонкого паперу склейте полотнище розміром 135х98 см. Шви обробляйте клеїть олівцем, щоб тонка папір не розмокає від звичайного клею, а потім протріть чистою ганчіркою сполучаються поверхні.
4
Після того, як ви склеїти полотнище в трубу, розрахуйте радіус кришки ліхтаря, а потім за допомогою циркуля накресліть кришку на папері, враховуючи припуски на приклеювання. Припуск наріжте по колу на стикувальні пелюстки, а потім приклейте кришку до верхньої частини ліхтаря, використовуючи степлер і прозорий скотч.
5
Проклейте скотчем стикувальний шов, щоб конструкція була герметичною. Після цього звузьте нижній отвір майбутнього ліхтаря - воно буде його горловиною. Для цього затисніть краю горловини степлером або канцелярськими скріпками.
6
Поки клей сохне, зберіть каркас для ліхтаря і паливного елемента. Для цього за допомогою скотча приклейте до нижньої частини ліхтаря чотири тонких бамбукових шампура, формуючи основу каркаса, а до шампура приєднаєте хрестовину, скручену з легкої алюмінієвої дроту.
7
В якості паливного елемента ви можете використовувати просту бавовняну або лляну тканину, в яку загорнутий дрібно нарізаний парафін. Для того щоб тканина просочилася парафіном, помістіть паливний елемент на хвилину в мікрохвильову піч.
8
Закріпіть паливний елемент на дротяної хрестовині, примотавши його ще одним витком дроту, а під елементом закріпіть чашечку з фольги, щоб парафін, нагріваючись, не витікав вниз. Ліхтар готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bh9vIoa5s7A
Зверніть увагу
Вага літаючого ліхтарика не повинен перевищувати 150 грам, тому варто підбирати максимально легкий матеріал для його виготовлення.
Корисна порада
Літаючий ліхтар не повинен бути менше одного метра у висоту, інакше вітер може виганяти тепле повітря з ліхтарика і далеко він не полетить.
Східний атрибут свята - літаючий ліхтарик - міцно увійшов в життя багатьох росіян і часто стає кульмінацією торжества. Виготовити його можна самостійно з паперу або звичайних пакетів.
Вам знадобиться
 • Калька;
 • Картон;
 • Нитки;
 • Клей;
 • Свічки в алюмінієвих стаканчиках;
 • Фарби;
 • Сміттєві пакети по 60 літрів (прозорі);
 • Харчова фольга;
 • Товста спиця;
 • Вата;
 • Тонка мідна дріт;
 • Спирт;
 • Скотч.
Інструкція
1
Щоб зібрати ліхтарик з паперу, скачайте з кальки циліндр і склейте. Потім виріжте з картону два кола. Діаметр першого кола повинен бути дорівнює діаметру циліндра з кальки, а другий - удвічі менше. Велике коло приклейте до кінця циліндра.
2
Маленький коло прив'яжіть до іншого кінця циліндра нитками в чотирьох місцях. Відстань від країв кола до країв кальки повинно бути 1-1.5 см. Цей менше коло буде дном ціліндраРаскрасьте ліхтарик, на всередину на дно поставте свічку.
3
Ліхтарик з пакета. Намотайте дві трубочки з фольги на спицю. Трубочки покладіть хрестом, на місце їх з'єднання покладіть вату. Зв'яжіть конструкцію дротом.
4
Розгорніть пакет. Ображати хрест із фольги, щоб його розмір точно збігався з розміром отвору пакета.Скрепіте скотчем пакет і хрестовину. Повинен вийти повітряну кульку, тільки замість кошика хрест із фольгі.Слегка змочіть ватку спиртом, щоб ліхтарик не загорілося в польоті.
Зверніть увагу
Щоб уникнути пожеж, запускайте ліхтарики в безвітряну погоду на відкритій місцевості.