Як підключити два ноутбука до одного роутеру.

Для настройки синхронного підключення декількох ноутбуків до інтернету рекомендують використовувати Wi-Fi маршрутизатор. За допомогою цього пристрою ви зможете створити власну бездротову точку доступу.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Не поспішайте купувати найдешевший або дорогий маршрутизатор. Підійдіть до вибору цього обладнання з усією серйозністю. Прочитайте інструкцію до ноутбукам . Знайдіть там технічні характеристики їх бездротових адаптерів.
2
Якщо у вас не збереглася паперова копія керівництва користувача від ноутбуків, то відвідайте офіційний сайт фірми, що виробляє дані товари. Подивіться на них характеристики бездротових адаптерів. Придбайте Wi-Fi маршрутизатор, що задовольняє даним характеристикам.
3
Встановіть пристрій в приміщенні і підключіть його до електромережі. Увімкніть Wi-Fi маршрутизатор. Підключіть до каналу WAN (Internet, DSL) цього пристрою кабель з'єднання з інтернетом (модемом).
4
До каналу LAN (Ethernet) підключіть один з ноутбуків, використовуючи для здійснення цього з'єднання виту пару.
5
Увімкніть ноутбук і запустіть браузер. Введіть в його адресний рядок IP маршрутизатора. Якщо ви не знаєте стандартний IP-адреса обладнання, то вивчіть інструкцію.
6
Після входу в web-інтерфейс Wi-Fi маршрутизатора відкрийте меню WAN (Internet Setup, Налаштування мережі). Задайте потрібні параметри для певних пунктів. Звичайно потрібно вказати протокол передачі даних, логін і пароль для авторизації на сервері провайдера і кілька інших пунктів.
7
Перейдіть до налаштування бездротової мережі, відкривши меню Wi-Fi Settings (Настройки Wi-Fi). Налаштуйте бездротову точку доступу з параметрами, відповідними вимогам ноутбуків. Рекомендують створювати змішані типи передачі сигналу і шифрування.
8
Збережіть настройки. Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. Вимкніть мережевий кабель від каналу Ethernet (LAN). Підключіть ноутбуки до що з'явилася бездротової точки доступу. Переконайтеся в наявності доступу до інтернету. Перевірте видимість кожного ноутбука в локальній мережі.